Pathway

Pathway

Články

V Pathway už brzo po jonesovsku zhatíte plány nacistických vykradačů hrobek

Co bychom dělali bez nácků a jejich nepostradatelného přínosu počítačovým hrám. Díky těm dobrým lidem a jejich plánům na genocidou okořeněnou světovou dominanci máme koho střílet v Normandii, v alternativním vesmíru B.J. Blazkowicze, a zabaví nás dokonce i při honbě za dávno ztracenými poklady, jak předvádí Pathway. Těžce ozbrojeným Indianou Jonesem se stanete už za několik málo dní.

V adventurní strategii Pathway si zahrajete na Indiana Jonese

Pokud znáte hry vydavatelství Chucklefish, pak vás alespoň grafická stránka jimi zaštítěného projektu Pathway nepřekvapí. Hezký pixel art perfektně zapadá do jejich portfolia, kde se mimo jiné skví skvosty jako Stardew Valley a Wargroove. Pathway by mohla být dalším z nich díky indianovskému nádechu, tahovým soubojům a spoustě příběhů.

Pathway vás vezme na průzkum tajemných hrobek a chrámů

Smíchejte okouzlující pixelartovou grafiku, Indiana Jonese, tahové souboje, a okořeňte to špetkou konspiračních teorií. Vzniklý mix ozdobte procedurálně generovanými mapami a vznikne vám Pathway, nová dobrodružná hra od studia Robotality, jejichž poslední počin se jmenuje Halfway. Což se hezky rýmuje a zřejmě nám má naznačit, že i cesta může být cíl, no ne?

Bleskovky

  • 7. 4. 2021 - Co nového v Game Passu? GTA V, hokej, zombící a další

  • 19. 6. 2020 - Na Epicu bude tento týden zdarma dobrodružná Pathway a The Escapists 2

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
18. dubna 2019
Recenze