Path of Exile

Path of Exile

Články

Mlha šílenství, vyšroubovaná obtížnost a nové skilly. Path of Exile se halí do Deliria

Od monstrózního updatu, skrze nějž se z Path of Exile stane Path of Exile 2, nás sice dělí ještě nějaký ten pátek, ale tvůrci také slíbili do té doby nepřerušit pravidelný přísun expanzí. Ta první v roce 2020 nese název Delirium, nechá vás přes hru malovat svrchní vrstvu z děsů vlastní mysli a k dispozici bude v polovině března.

Zahráli jsme si akční Pagan Online. Bude konkurencí Diablu III?

Když Wargaming oznámil svůj nový titul Pagan Online, byli jsme v redakci překvapení. Přece jen jde o značný odklon od zajetých kolejí „World of ...“ a žánru MMO bitev. Velkou změnou je to ostatně i pro srbské studio Mad Head Games, které se proslavilo casual hrami se skrytými objekty. Jak pod jejich taktovkou aktuálně vypadá Pagan Online, hack and slash RPG říznuté slovanskou mytologií, jsem se byl podívat přímo v centrále vývoje v Bělehradu.

Češi na Steam Awards bohužel nezabodovali. Sláva patří PUBG

Uživatelské hlasování na Steamu odstartovalo chvíli před Vánoci a měli jsme velkou radost, že Češi měli tři žhavá želízka v ohni – Beat Saber se ucházel o nejlepší VR hru, Euro Truck Simulator 2 o „stroj roku“ a Kingdom Come: Deliverance dokonce o nejlepší hru roku. Nakonec si ikonickou sošku neodnáší ani jedna z nich, ale i nominace je pro studia Warhorse, SCS Software a Beat Games velkým úspěchem.

Bleskovky

  • 29. 10. 2020 - Grandiózní rozšíření pro Path of Exile se odkládá kvůli Cyberpunku

  • 29. 11. 2018 - Path of Exile pro PlayStation 4 letošek nestihne, vyjde v únoru 2019.

  • 21. 8. 2017 - 24. srpna vyjde Xbox One verze hry Path of Exile.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Datum recenze:
23. prosince 2013
Recenze