Offworld Trading Company

Offworld Trading Company

Články

Připravte si účetnictví, vyšla obchodní sci-fi strategie Offworld Trading Company

Obchodní strategie Offworld Trading Company se po měsících v programu předběžného přístupu na Steamu vyšla v plné verzi. Vývojáři ze studia Mohawk Games vydali k té příležitosti nový trailer, který vám základy této netradiční RTS vysvětlí. Zajímavostí je, že o vývoj se postaral Soren Johnson, hlavní designér Civilization IV.

Obchodní realtimeovka Offworld Trading Company míří na Steam

Zajímavá strategie Offworld Trading Company jde na žánr trochu jinak - zbraně a armády tentokrát necháte doma a s nepřátelskými frakcemi se utkáte na trzích. Ty se stanou vaším bojištěm, a abyste nemuseli koukat na monitory a tabulky na klasické pozemské burze, podíváte se na Mars i mimo něj. Ekonomická sci-fi strategie od Mohawk Games teď začíná svůj život na Steamu, nepřekvapivě ve formátu early access titulu, jak už tvůrci oznámili dříve. Ovšem OTC jde na předběžný přístup velmi upřímně a prakticky jen kvůli vašim názorům.

Offworld Trading Company je kombinace realtimové strategie a ekonomické simulace

Jak by vypadala hra, v níž by se kombinovaly principy tahové budovatelské strategie stylu Civilizace a tradiční realtimové, která se ale vzdá ozbrojených střetů? Odpověď se pokusí přinést Offworld Trading Company, za níž stojí malý tým Mohawk Games. Spoluzakladatelem téhle společnosti pak je Soren Johnson, hlavní designér Civilizace IV a jeden z tvůrců Civilizace III.

Bleskovky

  • 16. 7. 14:00 - Epic Games Store rozdává adventuru Obduction od tvůrců Myst a strategii Offworld Trading Company

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
10. ledna 2017
Recenze