Máte námět či připomínku? Napište nám
Nioh 2
Věková dostupnost

Nioh 2

Články

Jak hodnotí ve světě – Nioh 2

První Nioh se před třemi lety objevil na PlayStationu 4 a udělal obrovskou radost všem hráčům hledajícím pořádnou výzvu v kabátku japonského folklóru. Jelikož se ho prodalo několik milionů kusů, pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Nioh 2 vychází již tento pátek, a protože na naši vlastní recenzi si ještě musíte počkat, aspoň se podíváme, jak se hře daří u zahraničních novinářů. (Na konec článku jsme přidali parádní launch trailer.)

Herní sál Computer Hall na Comic-Conu nabídne exkluzivního Iron Mana a další novinky

Už tento víkend od 7. do 9. února se v pražském O2 universu otevřou brány prvního českého Comic-Conu. A kromě slavných herců, se kterými se na místě můžete vyfotit a odnést si jejich autogram, můžete zavítat i do oblasti dedikované hrám všeho druhu. Na místě nebudou chybět novinky – ať už vydané, nebo teprve chystané – od společností Sony, Microsoft a Nintendo.

Nioh 2 v novém traileru představuje příběh tří hrdinů (a trojici DLC)

Akční RPG Nioh 2 se zatím drží svého data vydání jako jedna z mála jarních očekávaných her. A to je samozřejmě důvod k rozjetí mediální masáže. Studio Team Ninja se rozpovídalo o příběhu hry, přičemž psanou formu doprovází i nový trailer. To už by samo o sobě pro připomenutí existence pokračování náročného akčníhoRPG stačilo, ale tvůrci nejsou troškaři a rovnou nás připravují i na dodatečný obsah.

Vakuum po nedávno odložených peckách vyplní Nioh 2

Zatímco jedna exkluzivita PlayStationu 4 byla odložena, druhá ji zastoupila. Na The Last of Us: Part II si musíte počkat o pár měsíců déle, až do května příštího roku, což ovšem znamená, že budete mít dost času na dohrání velmi náročné akce Nioh 2. A pokud si nejste jistí tím, zda je to hra pro vás, už zítra startuje otevřená beta.

Dojmy: Nioh 2 je komplexnější než jednička. Obtížnost zůstala stejně pekelná

Minulý týden probíhající Tokyo Game Show odhalila nové informace ohledně akční pecky Nioh 2, a to včetně přibližného termínu vydání i data otevřené bety. Součástí akce bylo i hratelné demo, kvůli kterému jsme však nemuseli cestovat až do Tokia, ale vyzkoušeli jsme si ho v kancelářích Sony v Praze.

Sony prozradila datum konání otevřené bety Niohu 2

Druhý díl nelidsky těžkého akčního RPG, Nioh 2, se dočkal pořádného představení na herní výstavě Tokyo Game Show, která včera zase na rok uzavřela své brány. Pokud jste ještě neviděli nový trailer a zásobu obrázků, zavítejte do předchozího článku. Představení má ještě dozvuk v podobě oznámení otevřené bety.

Bleskovky

  • 12. 2. 16:00 - Nioh 2 je dokončený a míří do lisovny.

  • 6. 2. 14:00 - Team Ninja přislíbili pustit se po Nioh 2 do dalšího Ninja Gaiden.

  • 19. 9. 2019 - Nioh 2 nejspíš vyjde i na PC, ale až na podzim 2020.

  • 22. 8. 2019 - Hlavní hrdina Nioh 2 se ukazuje na prvních obrázcích.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
85/100
Datum recenze:
23. března 2020
Recenze