Night in the Woods
Věková dostupnost

Night in the Woods

Články

Charitativní balíček od Itch.io nabízí 742 her za 120 korun

Na boj proti rasismu putují desítky milionů korun

Mňouká to, co je to? Tipy na hry s koťaty v hlavní roli

Západní svět se celkem striktně dělí na milovníky psů a na ty, kteří dávají přednost kočkám. A kdežto psi vám dělají společnost snad v každé druhé hře, na elegantní druh herní průmysl až trestuhodně často zapomíná. Kočky vám totiž nebudou poníženě vyhrabávat ze zákopů lahvičky se zdravím, to dá přece rozum. Místo toho jsem pro vás připravila seznam pětice her, kde si pro sebe kočky uzurpují titulní úlohu.

Jízdní řád na další týden – boj s nacisty v Praze i Hollywoodu

Herní průmysl tenhle týden potvrzuje, že jeho kolečka už se rozjíždí na plné obrátky. Další velké tituly a nebo zajímavé hry, které opouští early access a solidní žánrový rozptyl, který zajistí, že kdybyste neměli co hrát, tento týden vám může vytáhnout virtuální trn z hráčské paty. Podívejte se sami v našel přehledu her, které vychází tento týden, který pro vás sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

Nový díl herního pořadu Games TV vyráží nejenom do lesa Night in the Woods

Hry, které odrážejí naši každodenní realitu, mohou mít mnoho podob. A především mohou být různými způsoby zábavné. Platí to o nečekaně hlubokém animáku Night in the Woods a platí to také o nenápadném, ale v jádru velmi neotřelém simulátoru 911 Operator, ve kterém můžete pomáhat lidem například v Bruntálu.

Adventura Night in the Woods vypráví příběh o kočce, která se vrací domů

Mladá kočka Mae Borowski se stěhuje zpátky domů poté, co ji vyhodili z univerzity. Zpátky do města, ve kterém vyrostla. Chce, aby se život vrátil do starých kolejí, chce se znovu bavit s dávnými přáteli. Ale něco je špatně. Něco se změnilo. V lese číhá… cosi. A čeká to na vás. V adventuře Night in the Woods.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
30. března 2017
Recenze