NHL 2003
Věková dostupnost

NHL 2003

Články

Česká verze NHL 2003 je v prodeji

Dnes se na pulty domácích obchodů s počítačovými hrami konečně dostala česká verze hokejové simulace NHL 2003 od EA Sports, jejíž vydání se oproti předešlým ročníkům o necelý měsíc opozdilo a přiblížilo se tak na dostřel termínu vypuštění "konkurenční" FIFA Football 2003.

První obrázky z české verze NHL 2003

Kolegové z Doupěte se dnes blýsknuli dvacítkou prvních obrázků z české verze nového ročníku hokeje NHL 2003 od EA Sports, který se začal prodávat v USA tento týden.

Odložení NHL 2003 až na říjen

Kanadská divize EA Sports, která nás s železnou pravidelností každé září obšťastňuje čerstvým ročníkem nejlepší hokejové simulace, si letos dává na čas.

NHL 2003 - první dojmy

Aktuální demo NHL 2003 sice nepatří kvůli omezení hratelnosti k těm nejpovedenějším, ale přesto se z něj dá o novém ročníku hokeje něco vydedukovat a všechny naše postřehy shrnuje tento článek.

První dojmy z hraní bety NHL 2003 + obrázky

Dandymu z NHL2000.cz se po dohodě s vydavatelskou společností Cenega podařilo otestovat první betaverzi nadcházejícího hokeje NHL 2003 od EA Sports a výsledkem je článek s popisem dojmů, které na něm jako zkušeném hráči předchozích dílů série nový ročník zanechal.

NHL 2003 - preview

Začátek sezóny severoamerické hokejové ligy o Stanleyův pohár se rychle blíží a s tím je každoročně spojeno vydání aktuálního ročníku hry NHL od EA Sports. Na jaké novinky se můžete těšit letos?