zavřít

První dojmy z hraní bety NHL 2003 + obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dandymu z NHL2000.cz se po dohodě s vydavatelskou společností Cenega podařilo otestovat první betaverzi nadcházejícího hokeje NHL 2003 od EA Sports a výsledkem je článek s popisem dojmů, které na něm jako zkušeném hráči předchozích dílů série nový ročník zanechal.

Text se sice neobešel bez pravopisných chyb, ale obsahově ho považuji za zajímavý a dozvíte se z něj spoustu informací o výkonech brankářů, padání branek, chování hráčů a puku, obranné hře nebo o tom, co ještě zbývá do finální verze NHL 2003 dodělat.

    Pěkné branky a super zákroky brankářů nejsou možné bez vylepšení chování AI a hlavně chování puku a hřiště jako takového. Zde EA jasně zapracovalo na chování puku. Ten se přetáčí ze strany na stranu a je možné ho trefit na stojato i na ležato. Puk se pak často chová rozdílně. Další hlavní novinkou u chování puku je jeho trajektorie (rozuměj dráha letu). V NHL 2002 byli většinou jasné směry střely a puk odskakoval na 99% vždy směrem dopředu. Nyní se chová mnohem lépe a poznáte to hned při první střele... [více]

nové obrázkykompletní galerie

Jak vidíte výše, do naší galerie jsme dnes také přidali tucet nových screenshotů z PC verze hry, čímž se jejich celkový počet rozrostl na pětašedesát. NHL 2003 vychází s železnou pravidelností každý rok na přelomu září a října a ani letos tomu nebude jinak. Navíc se opět můžeme těšit na počeštěnou verzi hry, o které zatím Cenega nevypustila žádné detaily ani tiskovou zprávu, ale už potvrdila její vznik v nedávném rozhovoru o lokalizaci Warcraftu III.
zdroj: e-mail, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.