NHL 19
Věková dostupnost

NHL 19

Články

Games with Gold vám umožní napravit chyby českého národního hokejového týmu

Minulá nabídka her z předplatného pro Xbox One a Xbox 360 nepatřila mezi ty nejzajímavější, ale pokud vás láká simulátor The Golf Club 2 Featuring PGA Tour, pak si jej stále můžete přidat do knihovny na aktuální konzoli. Čas máte do 15. června a během té doby se objeví další čerstvá várka.

Best of 2018: Nejlepší sportovní hra

„Proč hraješ fotbal na počítači, když ho můžeš hrát venku?“ ptal se nejednoho z nás konsternovaný dědeček, když venku svítilo slunko a my jsme uvnitř pařili Fifu. Jenže dědeček nechápe, že je rozdíl mezi čutáním ve třech lidech na louce a vítězstvím v Lize mistrů – a to druhé si (kromě pár vyvolených, kteří tenhle článek asi nečtou) můžeme užít jen ve virtuální říši. Pojďme se podívat, které hry to letos zvládly nejlíp.

GamesPlay – hrajeme hokej NHL 19

Nové NHL 19 sice opět nevyšlo na počítačích a pořád bruslí na exkluzivně konzolovém kluzišti, ale aspoň je letošní ročník plný zajímavých inovací a především zábavy – to všechno se dočtete v devítkové recenzi Lucie Jiříkové. Ovšem video občas řekne více než tisíc slov, a tak si letošní hokej společně zahrajeme.

NHL není na PC kvůli malému zájmu, ale mohlo by být

Věta z titulku se zdá být naprosto nesmyslná. Vždyť snad úplně každý fanoušek hokeje by skočil po hlavě do ledové vody, kdyby to zařídilo návrat série NHL na počítače. Letos by to zároveň dávalo největší smysl. Je to totiž už deset let od posledního PC titulu NHL 09. A jak se zdá, v EA není taková myšlenka úplně zatracovaná, jen by prý musel být větší zájem.

V NHL 19 si zabruslíte na rybníku, ale opět pouze na konzolích

Příští rok se různé sportovní série od EA konečně přehoupnou k hezky kulatému číslu 20, a tak možná dává symbolický smysl nechat si opravdovou revoluci až na další ročník. Nasvědčovalo by tomu alespoň oznámení NHL 19, která do vínku nedostala ani tolik žádaný nový engine Frostbite, ani PC port. Místo toho se musí spokojit se zamrzlými kanadskými rybníky a Waynem Gretzkym.

Bleskovky

  • 7. 4. 12:03 - Co nového v Game Passu? GTA V, hokej, zombící a další

  • 11. 9. 2018 - Už dnes můžete dávat branky, pokud si předobjednáte Ultimate nebo Legends edici NHL 19. Standardní edice vyjde 14. září.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
21. září 2018
Recenze