zavřít

GamesPlay – hrajeme hokej NHL 19

PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové NHL 19 sice opět nevyšlo na počítačích a pořád bruslí na exkluzivně konzolovém kluzišti, ale aspoň je letošní ročník plný zajímavých inovací a především zábavy – to všechno se dočtete v devítkové recenzi Lucie Jiříkové. Ovšem video občas řekne více než tisíc slov, a tak si letošní hokej společně zahrajeme.

Před kameru usedne kotoučový mág Lukáš, který už letošnímu NHL věnoval nemálo času, a role komentátora se zhostí Vašek, jehož zkušenosti se sérií končí někdy v roce 2010. Naší nesourodé dvojici určitě přijdou vhod rady, postřehy a komentáře z publika – k jejich sdílení využijte chat na YouTube.

 

Tagy: hokej NHL sportovní gamesplay

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.