New World

New World

Články

Chystané MMO New World od Amazonu vůbec nevypadá dobře

Po zahrání není těžké pochopit roční odklad

Jak se Amazonu nepovedl vstup na herní scénu

Crucible byla sázka na špatnou kartu

Kvůli koronaviru se odkládá MMO New World od Amazonu i hororový Hellpoint

První velkou obětí pandemie koronaviru se stalo očekávané postapokalyptické pokračování The Last of Us: Part 2, ale herní odklady s ním zřejmě teprve začaly. Práce z domu komplikuje vývoj tvůrcům fantasy MMO New World, které mělo vyjít 26. května, nyní s ním Amazon počítá na konec léta. Spolu s tím se na letní prázdniny odsouvá také uzavřená beta. Zpoždění bude mít kvůli komplikacím s COVID-19 i menší hororové soulslike Hellpoint.

Konec povinných bojů. Vývojáři ohlašují změny PvP systému v New World

Pokud vás znervózňovaly zprávy z alfaverze chystaného MMORPG New World, v nichž se zmiňovalo PvP bez mantinelů a upouštění celých inventářů v případě smrti, můžete si oddychnout. Nic podobného totiž nakonec, zdá se, v nové onlinovce nenajdete. Tvůrci se místo toho rozhodli implementovat mnohem velkorysejší systém.

Příhody z Life is Feudal: MMO aneb proč se těším na New World

Hlad po pořádném velkém západním MMORPG je v komunitě online pozitivních hráčů obrovský. Není se čemu divit, World of Warcraft se pomalu mění v herního kmeta a od vydání posledních prominentních západních kousků, tedy Guild Wars 2 a The Elder Scrolls Online, nás také dělí již osm, respektive šest let. Navíc se ve všech případech jedná o archetypální onlinovky, tradiční záležitosti s dungeony a raidy, jejichž hratelnost krystalizuje v klasické trojici tank – heal – damage. A stejně jako jakýkoliv jiný, i tenhle mustr se po určité době unaví.

Všechna oznámení z The Game Awards

I když jsme věděli, že to bude velké, stejně jsme se pořádně zapotili. Během dnešní noci jsme se dozvěděli vítěze prestižních cen The Game Awards, kde bodoval mimo jiné český Beat Saber, ale také novinky o desítkách nových i dříve oznámených her. Aby vám nic z toho neuniklo, připravili jsme pro vás seznam pokrývající celé The Game Awards.

Bleskovky

  • 13. 7. 15:35 - MMORPG New World od Amazonu se opět (a hodně) odkládá

  • 25. 6. 14:55 - Vývojářský deníček rozebírá systémy progrese v MMORPG New World

  • 4. 6. 13:13 - MMO New World rozebírá efekty jídla a lektvarů na provoz dobrodruha

  • 5. 3. 14:00 - Jakou frakci byste si měli vybrat v nadcházejícím MMO New World od Amazonu? Udělejte si kvíz!

  • 10. 1. 2018 - Spekulace: Na internetu se objevilo video pocházejí z MMO New World, který má pod palcem Amazon. Zrušená homepage ovšem napovídá, že to možná bude to jediné, co ze hry uvidíme.