Need for Speed: Most Wanted
Věková dostupnost

Need for Speed: Most Wanted

Články

WCG šampión v Need for Speed: Most Wanted nesl vlajku na zahájení OH v Soči

Včera začaly zimní olympijské hry v Soči a úvodní ceremoniál překvapivě nepřipomínal pouze klasické sporty, nýbrž i ty digitální. Jedním z osmi vlajkonošů olympijské vlajky totiž byl i bývalý virtuální závodník Alan Enileev, který v roce 2006 vyhrál titul šampiona World Cyber Games ve hře Need for Speed: Most Wanted. Jak vidno, neodnesl si pouze 15 tisíc dolarů, ale také budoucí olympijskou slávu.

Filmový Need for Speed láká na Pinkmana z Breaking Bad

Už příští týden se internet dočká derniéry v současné době nejpopulárnějšího seriálu Breaking Bad. Jeho druhá nejhlavnější hvězda Aaron Paul alias Jesse Pinkman už má však našlápnuto na další potenciální slavné dílo. A nejde o nic menšího, než o filmovou adaptaci závodů Need for Speed. Filmaři nyní uvolnili první trailer, který je věru pozoruhodným počinem – filmový Need for Speed na něm totiž působí asi stejným osudovým dojmem, jako kdyby se režie hry o pouličních závodech ujal Christopher Nolan na antidepresivech.

Bude další Need for Speed hrou nový Most Wanted?

Ani fiasko jménem Need for Speed: The Run nemůže zastavit našlapaný program NfS série, která musí každý rok vyplivnout stůj co stůj nový díl. Letošek nebude výjimkou, EA už ostatně potvrdila dříve, že někdy v průběhu podzim se dočkáme nového dílu, tentokrát od závodních specialistů z Criterionu, kteří naposledy vystřihli velmi solidní Hot Pursuit. Jaký NfS titul ale mají v plánu nyní? Jak upozorňuje IGN, podle časového rozvrhu E3 stánku Twitch TV bude EA na letošním ročníků herní výstavy prezentovat Need for Speed: Most Wanted.

Need for Speed: Most Wanted - návod #4

Webster, JV, Ronnie, Bull a Razor - to jsou přezdívky nejtužších soupeřů z Blacklistu, s jejichž zdoláním vám pomohou tyto mapky tratí s vyznačením všech zkratek i důležitých míst. Návod zakončuje 70 úkolů Výzvy.

Need for Speed: Most Wanted - návod #3

Patříte k sedmimilionovému davu, který vlastní NFS: Most Wanted a nevíte si rady s tím, jak porazit desátého až šestého rivala v Blacklistu? Pak vám přijdou vhod mapky všech tratí se zkratkami i vyznačenými důležitými místy.

Need for Speed: Most Wanted návod 2.díl

Druhá část návodu na největší hit podzimu vám poradí, jak porazit úvodních pět protivníků v Blacklistu díky mapkám závodů různých typů, do nichž jsme zakreslili dobré i špatné zkratky, radary a další důležitá místa.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení čtenářů:
65/100
Datum recenze:
23. listopadu 2005
Recenze