Need for Speed: Most Wanted (2012)

Need for Speed: Most Wanted (2012)

Články

Best of 2012: Nejlepší závodní hra

Oproti loňské nadílce závodních sequelů ze všech myslitelných subžánrů, byl letošní rok spíš sázkou na jistotu, minimálně co se týče větších matadorů. To je tak, jeden rok vydáte pecku a další jedete jen na spotřebu, protože nechcete přepínat síly a v zákulisí kutíte další trumfové eso. Možná i proto se v naší pětce míchají skoro až indie věci s přírůstky slavných sérií, které jedou tzv. na půl plynu. Minimálně v jednom případě, ale ten půl plyn pořád ještě trhá rekordy.

Předvánoční slevy her od EA na Shop.Games.cz

Pokud nepatříte mezi skupinu lidí, která vánoční svátky začíná řešit s půlročním předstihem, je velmi pravděpodobné, že se právě nyní rozmýšlíte nad tím, jak obdarovat své nejbližší okolí. Na Shop.Games.cz pro vás máme několik zajímavých tipů, mezi které patří, vedle nově spuštěné sekce věnované konzoli Wii U, i série mohutných slev letošních her od EA. Jejich výpis najdete níže a myslete na to, že slevy platí opravdu jen do Vánoc!

Příběh Need for Speed filmu bude o ilegálních závodech

Jak už jsme vás informovali, DreamWorks připravují ve spolupráci s Electronic Arts celovečerní film na motivy série Need for Speed, který bude režírovat Scott Waugh, jenž natočil lehce přiznanou vykrádačku Call of Duty jménem Act of Valor.

Startovní trailer na NFS: Most Wanted šlape na plyn

Nové Need for Speed: Most Wanted od tvůrců Burnoutu nepolevuje a necelý týden před vydáním...

„Hraný“ trailer a pistolnický souboj skrze auta v NfS: Most Wanted

Televizní spot na nové Need for Speed: Most Wanted pěkně kombinuje reálné záběry aut......

NfS: Most Wanted vypadá v novém videu jako Burnout

Taky byste chtěli nový Burnout jako já? Teď už nemusíme zofuat, protože připravované Need for Speed: Most Wanted od Criterion Games s každým dalším videem vypadá víc a víc jako nový Burnout. A s tímhle aktuálním tuplem. Takže zapomeňte na Burnout, teď tu máme Need for Speed. Nový trailer nám představí hlavně multiplayer a rovnou začíná dost odvážným tvrzením. Nové NFS má být “nejvíce sociálně propojenou hrou téhle generace.” Možná odvážné, ale možná také pravda.

Bleskovky

  • 3. 2. 2016 - EA Origin nabízí zdarma ke stažení Need for Speed Most Wanted.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Hodnocení čtenářů:
100/100
Datum recenze:
6. listopadu 2012
Recenze