Příběh Need for Speed filmu bude o ilegálních závodech
zdroj: tisková zpráva

Příběh Need for Speed filmu bude o ilegálních závodech

7. 11. 2012 18:32 | Téma | autor: Aleš Smutný |

Jak už jsme vás informovali, DreamWorks připravují ve spolupráci s Electronic Arts celovečerní film na motivy série Need for Speed, který bude režírovat Scott Waugh, jenž natočil lehce přiznanou vykrádačku Call of Duty jménem Act of Valor.

Hlavní roli v NfS snímku dostal Aaron Paul, jehož asi znáte z povedeného seriálu Breaking Bad. Zahraje si zde jezdce, který se podílí na ilegálních závodech a modifikuje závodní auta. 


Během závodu ale zahyne jeho nejlepší přítel a on končí kvůli nastrčené boudě ve vězení, odkud se navrací a chce se pomstít. Další známější tváří ve snímku bude Dominic Cooper (Bucky z Captain America), který pro změnu ztvární Dina, bývalého závodníka NASCAR, který si vydělává tím, že bohatým shání vytuněná auta za vysoké částky.

S premiérou filmu se počítá až na 7. února 2014, takže je jasné, že DreamWorks nechce nic uspěchat. Je pravda, že Waugh umí pracovat s vizuální stránkou i na poměrně omezeném prostoru, takže se snad s vyšším rozpočtem neutrhne z řetězu. Co se týče příběhu... inu, bude to hlavně o závodění a cool záběrech a zpomalovačkách - on asi ani nikdo nic jiného neočekává.

Nejnovější články