Mutant Year Zero: Road to Eden

Mutant Year Zero: Road to Eden

Články

Mutant Year Zero dostane přídavek Seed of Evil s losem chrlícím oheň

Postapokalyptický svět taktické tahovky Mutant Year Zero: Road to Eden ohrožuje další nebezpečenství, studio The Bearder Ladies ve spolupráci s Funcomem vám ale zároveň s ním přidá i dalšího hrdinu, s jehož pomocí se můžete bránit. V novém videu vám představí toho nejpovolanějšího - velkého losího chána z Kanady. Drsnějšího losa dnes ve hrách jen těžko najdete.

Svět xcomovky Mutant Year Zero: Road to Eden navštíví parazitická rostlina a drsný los

Mutant Year Zero: Road to Eden je jedna z těch lepších her minulého roku. V kategorii Nejlepší strategie roku 2018 se u nás umístila na krásném třetím místě. Šárka ve své recenzi vyzdvihovala charismatické postavy, atmosférickou apokalypsu a špičkový soubojový systém. Pokud tedy této skvělé hry nemáte dost, další hodiny taktizování vás čekají v prvním rozšíření Seed of Evil.

Best of 2018: Nejlepší strategie

Klasické realtime strategie se asi jen tak nevrátí, ale každý jejich fanoušek musí být spokojený s tím, jak se život probudil v žánru, který kdysi také zoufale skomíral, a to v tahovkách. Návrat políček všeho druhu, pečlivého rozvrhování každého tahu a nadávání stylu „Jak se můžeš netrefit s 90 procenty?!“ už vidíme pár let a loňský rok to ještě podtrhnul. Nejen tahovkami ale strategický žánr v roce 2018 žil a našla se spousta experimentů i klasičtějších pokusů o budovatelské, survival či grand strategie. Vybrat nejlepší tři bylo pořádně těžké.

Sváteční GamesPlay - hrajeme taktickou strategii Mutant Year Zero: Road to Eden

Víme o tom, že vám GamesPlay Mutant Year Zero: Road to Eden slibujeme už nějaký ten čas, nemilosrdný proud předvánočních večírků a adventních příprav nás však strhl s sebou, takže jsme byli nuceni ho odložit. V období mezisvátečním nicméně konečně nastává jeho chvíle. Nachystejte si cukroví a taktické buňky!

Kachna a prase vyrazily do postapo světa v „xcomovce“ Mutant Year Zero

Poslední očekávané hry roku vychází právě v těchto dnech. Ať už čekáte na Just Cause 4, Mutant Year Zero: Road to Eden, The Last Remnant Remastered, nebo třeba Super Smash Bros. Ultimate, stačí vám aktuální první prosincový týden. První dvě jmenované jsou už dokonce venku, takže pokud se vám sbíhají sliny na taktickou xcomovku s důrazem na stealth, určitě mrkněte na Mutant Year Zero.

Mutant Year Zero dá lišce do tlapek brokovnici

Co se stane, když zkombinujete XCOM a roztomilá zvířátka? Smrtící roztomilá zvířátka v Mutant Year Zero: Road to Eden! Nejnovější trailer představuje všemi mastmi mazanou lišku Farrow, která rozšíří již známý ansámbl lidské mutantky, kachny a prasete coby tichá vražedkyně.

Bleskovky

  • 4. 12. 2019 - Tahová taktická akce Mutant Year Zero: Road to Eden slaví narozeniny masivní slevou a fanouškovským filmem.

  • 21. 3. 2019 - Tahová strategie Mutant Year Zero: Road to Eden míří na Switch, dorazí 25. června.

  • 28. 2. 2019 - Vynikající tahovka Mutant Year Zero: Road to Eden se na PC dočkala bezplatného dema.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
13. prosince 2018
Recenze