zavřít

Sváteční GamesPlay - hrajeme taktickou strategii Mutant Year Zero: Road to Eden

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Víme o tom, že vám GamesPlay Mutant Year Zero: Road to Eden slibujeme už nějaký ten čas, nemilosrdný proud předvánočních večírků a adventních příprav nás však strhl s sebou, takže jsme byli nuceni ho odložit. V období mezisvátečním nicméně konečně nastává jeho chvíle. Nachystejte si cukroví a taktické buňky!

Mutant Year Zero: Road to Eden je zdařilou taktickou strategií ve stylu XCOMu, jak jste se koneckonců mohli dočíst v osmičkové recenzi. Namísto obyčejných vojáků ovšem taktizujete s těmi zmutovanými, což mimo jiné znamená, že ústřední dvojicí tvoří prase a kachna. Na jejich vznešených cílech v podobě likvidace těch zlých mutantů to ovšem nic nemění.

Lukáš se Šárkou si odskočili tak maximálně od likvidace posledních zbytků bramborového salátu, oba ovšem strávili pěkných pár hodin jak s MYZ, tak i s jinými tituly žánru tahových strategií. Což nutně nezaručuje, že jim to taktizování dnes půjde, ale jsou přeci ještě pořád Vánoce, tak buďte shovívaví. A svou shovívavost klidně hojně projevujte v přidruženém chatu na YouTube.

Tagy: adaptace postapokalypsa mutace

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.