Mutant Year Zero dostane přídavek Seed of Evil s losem chrlícím oheň
zdroj: tisková zpráva

Mutant Year Zero dostane přídavek Seed of Evil s losem chrlícím oheň

23. 7. 2019 14:30 | Video | autor: Šárka Tmějová |

Postapokalyptický svět taktické tahovky Mutant Year Zero: Road to Eden ohrožuje další nebezpečenství, studio The Bearder Ladies ve spolupráci s Funcomem vám ale zároveň s ním přidá i dalšího hrdinu, s jehož pomocí se můžete bránit. V novém videu vám představí toho nejpovolanějšího - velkého losího chána z Kanady. Drsnějšího losa dnes ve hrách jen těžko najdete.

Přídavek Seed of Evil naváže na konec základní hry a znovu vás zavede do válkami zpustošeného Švédska. Tentokrát jím prorůstá podivná rostlinná hrozba, která si pohrává s myslí lidí i antropomorfních zvířátek a přetahuje je na svou stranu.

zdroj: Archiv

Ani nejomamnější rostlinky ale neodolají plamenometu, což znamená, že kanadský los má přesně ty unikátní mutace, které mu umožní chrlit oheň. Krom toho má obzvlášť vysokou šanci na kritické zásahy. Tahle kombinace z něj dělá smrtící mašinu na zabíjení, ale pokud vás děsí vypalování pralesů, raději zavřete oči.

Mutant Year Zero zdroj: tisková zpráva

Dodatek k Mutant Year Zero: Road to Eden si v této chvíli můžete předobjednat za 14,99 eur. Seed of Evil vychází přesně za týden na Steamu, PlayStation 4, Xboxu One i na Nintendo Switch. S několika dalšími hodinami příběhového obsahu se v něm vrátí i staří známí, tedy prasátko Bormin, kačer Dux nebo liška Farrow.

Spolu se silnějšími nepřáteli budete moct novými variacemi mutací posílit i je a podíváte se s nimi jak na místa, kde jste ještě nebyli, tak budete muset vyčistit i ta už jednou navštívená. Smrt ghůlům!

Nejnovější články