Might and Magic: Heroes VI
Věková dostupnost

Might and Magic: Heroes VI

Články

Nový díl herního pořadu Games TV mapuje vývoj série Heroes of Might & Magic

Staré dobré Heroesy, kdo by je nemiloval! Světlo herního světa už spatřil sedmý díl (čtěte textovou recenzi), což je ideální příležitost se v herním pořadu Games TV ohlédnout za historií celé série. Uhodnete, které pokračování vyhlásil Lukáš Grygar za vůbec nejlepší?

Čeká vás nový adventure balík a Gold edice M&M: Heroes VI

Na samém konci září se hráči Might and Magic: Heroes VI dočkají v pořadí druhého adventure balíčku s lákavým názvem Danse Macabre, který má sice s uměleckým vyjádřením jednotnosti lidí před smrtí z období pozdního středověku pramálo společného, ale zní řádně tvrďácky. Nabídne prý cca 10 hodin hratelnosti, během nichž povedete oblíbeného (to tvrdí tiskovka, ne já) licha Sandra za vytyčeným cílem, kterým je jednak pomsta za své dávné odvržení, ale též odhalení tajemství, obestírající artefakt s obskurním názvem Ring of the Unrepentant. Krom nového hrdiny a osvědčené hratelnosti mixující RPG se strategií si na vás nový balíček připravil ještě novou budovu, hrdinu a překvapení v podobě peta.

V červenci vyjde velké rozšíření pro Might & Magic: Heroes VI

Od vydání Might & Magic: Heroes VI uplynul už nějaký ten měsíc, a i když se o hře nepíše zrovna každý týden, nemusí se fanoušci Heroes bát. Šestka se totiž za nedlouho dočká nového rozšíření, které nese název Pirates of the Savage Sea Adventure Pack. Tenhle balíček vyjde už 12. července letošního roku a měl by nabídnout kolem deseti hodin nové hratelnosti. Kromě toho přibudou do hry samozřejmě nové artefakty a bonusy. Řádit budete moct na extra velkých mapách s klasickou HoMaM hratelností.

Best of 2011: Nejlepší strategie

Rok 2011 nepřinesl žádný zásadní zlom. Z této informace asi každý pochopí, že v případě strategických her to znamená jediné, vývojáři ve většině případů raději sáhli po osvědčené značce, k níž se vždy rádi vrátí fanoušci původní hry. Pochopitelný a lehce ospravedlnitelný záměr funguje dokonale napříč všemi žánry a nelze zde nic vytýkat. Výsledkem ovšem je, že se většina energie spotřebuje na vyživování dobře nesoucí zlaté slepice a nezbývá mnoho času na vymýšlení něčeho nového.

Kdo vyhrál v soutěži o Might and Magic: Heroes VI hry

Soutěž s Playmanem o Might and Magic: Heroes VI hry a „drobné“ doplňky je u konce. Přestože byla drtivá většina odpovědí správná (důkaz oblíbenosti série u nás), všechny je přečíst a vylosovat z nich 4 šťastlivce, chvilku trvalo.  Nakonec se to ale podařilo a čtveřici výherců naleznete po rozkliku. Ceny budeme odesílat v úterý, v závislosti na vzdálenosti a lenosti vašich pošťáků a pošťaček je budete mít doma v bezpečí do konce týdne. Všem gratulujeme.

Sledujte Re-Play #37 s videorecenzí Might and Magic: Heroes VI

Sice s mírným zpožděním, ale přeci jenom je tu pro všechny, kdo nemohli před týdnem...

DLC

Might and Magic: Heroes VI: Odstíny temnoty
6/10
Might and Magic: Heroes VI: Odstíny temnoty
RPG, Strategie, Adventura
PC
9. květen 2013
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
14. října 2011
Recenze