Might and Magic: Heroes VI: Odstíny temnoty
Věková dostupnost

Might and Magic: Heroes VI: Odstíny temnoty

Články

Datadisk k Might and Magic Heroes VI vás volá do bitvy

Přišel čas nakopat ty hodné do těch svatých... pozadí. Tak by se asi dalo přeložit poselství traileru, který oznamuje vydání stand-alone datadisku Might and Magic Heroes VI: Shades of Darkness. V čele temných elfů a nové frakce Dungeon se pustíte do nápravy své reputace a pozměnění celého svého PR. Protože ti špatní budou těmi dobrými. Tedy teoreticky. Alespoň zčásti.

Zvolte barvu bonusu ke kompletní edici Might and Magic: Heroes IV

Příští týden, 28. února, vychází samostatný datadisk Shades of Darkness pro Might and Magic: Heroes VI a společně s tím i kompletní edice M&MVI, která nabídne původní vylepšenou hru, všechny bonusové mapy a předměty, všechny adventure packy, soundtrack ke hře a samozřejmě i samotný datadisk se vším, co obsahuje (viz v článku).

Nový datadisk pro Might and Magic: Heroes VI vyjde v únoru

Ubisoft dnes oznámil, že datadisk pro šestý díl oblíbené série tahových strategií Might and Magic: Heroes, s názvem Shades of Darkness, vyjde 28. února 2013. Datadisk to bude samostatný, takže k němu nebudete nutně potřebovat Might and Magic: Heroes VI. Hlavním hrdinou Shades of Darkness bude Raelag, starý známý z pátého dílu. Přibude nová frakce Dungeon a dvě zbrusu nové kampaně, které mají poodkrýt další části historie světa Might and Magic.

Bleskovky

  • 21. 5. 2015 - Při zakoupení The Witcher 3 z Uplay si můžete vybrat jednu z následujících her, kterou obdržíte zdarma: Assassin's Creed IV: Black Flag, Might and Magic X (SE), Might and Magic Heroes VI: Shades of Darkness, Anno 2070, Splinter Cell Blacklist.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
21. června 2013
Recenze