Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
Věková dostupnost

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

Články

Konami zastavila produkci druhé části fanouškovského filmu Metal Gear Solid Philantrophy

Možná už jste slyšeli o nezávislém produkčním studiu Hive Division, které tvoří zajímavá sci-fi a akční videa na dobrovolnické bázi či s velmi nízkým rozpočtem, avšak s velmi působivými výsledky. Občas se věnuje i hrám. Studio Hive Division v roce 2009 natočilo první díl fanouškovského filmu Metal Gear Solid Philantrophy, který se dočkal celosvětově velmi kladnému přijetí. Plánovaného pokračování se však podle všeho nedočkáme.

Američané se dočkají Metal Gear Solid: The Legacy Collection

Pokud jste fandy Metal Gear Solid a chtěli byste jej mít k jeho pětadvacátým narozeninám v nějakém uceleném balení, začněte buď závidět hráčům v Severní a Jižní Americe, nebo se raději podívejte po nějakých prodejcích v těchto končinách. Pro tyto regiony a žádné jiné (alespoň zatím) byla ohlášena mohutná kolekce her z universa Metal Gear, která nese název Metal Gear Solid: The Legacy Collection.

Metal Gear Solid HD Collection se neptá a přichází

Metal Gear Solid 2 a Metal Gear Solid 3 představují hlavně, pro majitele PS2 (ale nejenom pro ně), vzpomínku na hodiny velmi specifické, hodně filmové, technicky vymakané a nesmírně napínavé zábavy, kterou jinde jen tak nenajdou. Připomínáním jasného se teď ale nesnažím dopředu ospravedlňovat existenci Metal Gear Solid HD Collection, která se 3. února konečně dovalí i do Evropy (pro ČR bohužel žádný oficiální distributor není). HD remaky jsou už dnes běžné, některé jsou udělané lépe, jiné jsou na tom hůř.

PS Vita startuje v prosinci, chystá se na vlnu HD remaků

Na právě probíhajícím herním veletrhu v Tokiu se zatím všechno točí okolo PlayStation Vita. Ačkoliv ohledně vydání konzole v EU či USA nejsme o nic moudřejší, Japonci už ví, že Vita tam půjde do prodeje 17. prosince a že 3G (mobilní internet) pro ni bude poskytovat NTT Docomo.

Konami ohlásilo HD edice Metal Gear Solid a Zone of the Enders

Velmi příjemné zprávy oznámilo Konami na své tiskové konferenci. Na PS3 i X360 se vrátí...
Hodnocení Metacritic:
96/100