Metal Gear Rising: Revengeance

Metal Gear Rising: Revengeance

Články

V březnu si s PS Plus dáte remasterované Call of Duty a s Games with Gold bitvu rostlin se zombíky

Únor byl plný pozitivních překvapení i nemalých zklamání. Výborný Apex Legends vyvažuje nepovedený Anthem, skvělé Metro Exodus zase bídný Crackdown 3. Pokud vám horší kousky z posledního měsíce neudělaly radost, za pár dní se vám snad zlepší nálada s pěknou nabídkou her z předplatného na konzolích.

Hardwarový test: Nvidia Shield TV

Kdo by to byl řekl, že téměř perfektním androidím set-top boxem se stane mašinka od firmy, která primárně vyrábí grafické karty. Nový a podstatně vylepšený Shield má zkrátka co nabídnout nejen těm, kteří chtějí svoji novou 4K HDR televizi krmit atraktivním obsahem ve vysokém rozlišení. Potěší totiž i hráče a hračičky, byť asi ne tolik jako vášnivé diváky.

Metal Gear Rising: Revengeance - videorecenze PC verze

„Udělám krátkou videorecenzi, když je to vlastně jen přímočará akce,“ dušoval se Lukáš, aby nakonec dodal sedmiminutový kus a sám se podivil nad tím, o čem všem je v souvislosti s Metal Gear Rising: Revengeance možné hovořit, respektive co je možné ze hry ukázat.

Metal Gear Rising: Revengeance vyjde na PC už příští měsíc

Pozdě, ale přece. Mohli bychom to říci o spoustě portů konzolových her na PC, ale u Metal Gear Rising: Revengeance to platí dvojnásob, protože se čekalo skoro rok. Sekačka s robotickým Raidenem v hlavní roli vyšla na PS3 a X360 v únoru 2013 a PCčkáři se povedené akce dočkají 9. ledna 2014. Na oplátku za velkou trpělivost dostaneme příkladně vypulírovanou verzi hry, kterou vývojáři obohatili vším, co bychom mohli očekávat.

Finální trailer na Metal Gear Rising z pera Hideo Kojimy

Pozítří se na pultech herních obchodů objeví nejnovější hra v sérii Metal Gear, ovšem ne...

Barvití bossové z Metal Gear Rising: Revengeance

Dobrá, tak už začínám jevit o Metal Gear Rising: Revengeance výraznější zájem. Série posledních trailerů narušila stereotyp sekání všeho na milion kousků a nyní se přidává předváděčka čtveřice bossů, kteří vypadají opravdu dobře. Už jen proto, že jsou prostě... ujetí. Každý bude zřejmě potřebovat jinou strategii a nepojede jen dle skritptovaných útoků.

Bleskovky

  • 14. 7. 2015 - Kenji Saito (režisér Metal Gear Rising) by se rád pustil do vývoje hry na motivy anime seriálu Kill la Kill nebo Berserk.

  • 25. 3. 2015 - Na PSN byl spuštěn velikonoční výprodej. Za akční cenu můžete pořídit například Far Cry 4, FIFA 15, Demon's Souls, Trilogii Mass Effect či Metal Gear Rising: Revengeance.

  • 25. 2. 2015 - Číslice 2 ve stylu Metal Gear Rising, jenž před nedávnem vyvolala spekulace o vývoji druhého dílu, oznamovala ve skutečnosti druhé narozeniny původního titulu.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
16. dubna 2013
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
29. ledna 2014
Recenze