zavřít

Metal Gear Rising: Revengeance - videorecenze PC verze

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Lukáš Grygar Komentáře: 0

„Udělám krátkou videorecenzi, když je to vlastně jen přímočará akce,“ dušoval se Lukáš, aby nakonec dodal sedmiminutový kus a sám se podivil nad tím, o čem všem je v souvislosti s Metal Gear Rising: Revengeance možné hovořit, respektive co je možné ze hry ukázat.

Příběhově odlehčenou a herně propracovanou bojovku od Platinum Games jsme na Games.cz recenzovali už dvakrát. Petrovi se s jistými výhradami minulý rok zamlouvala konzolová verze, Dan Kremser byl z PC verze spíše nadšený a Lukáš? Jeho dojmy z hraní PC verze na vás čekají na záběrech videorecenze, která si všímá nejenom vybroušeného bojového systému a přiznaně bizarních postav, hlášek a scén, ale též parádního hudebního doprovodu. Račte se podívat sami.

...

Video můžete, společně s dalšími videomateriály, sledovat i na našem YouTube kanále.

Tagy: akční pc port

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.