MDK 2

MDK 2

Články

Vzestup a pád RPG veteránů: Co se stalo s lidmi z BioWare?

Studio BioWare letos slaví 25. výročí od založení. Není tomu tak dávno, co mělo mezi milovníky RPG nedostižnou pověst, jíž se ostatní studia snažila vyrovnat. Jenže skvělé herní firmy jsou tvořené konkrétními lidmi, a těch původních už v kanadském studiu moc nezbylo. Víc než zašlou slávu značky se tak možná vyplatí sledovat konkrétní jména a projekty, k nimž se veteráni kdysi věhlasného studia rozhodli vrtnout. Ať už v rámci kariérního postupu, nebo krize středního věku.

Herní profíci želí odchodu Muzyky se Zeschukem

Zatímco kvůli nepřiměřenosti reakcí veřejnosti na odchod zakladatelů BioWare, Grega Zeschuka a Raye Muzyky (viz náš článek) musela být uzavřena komentářová sekce na BioWare Blogu (jistě to bylo kvůli silné emocionalitě a žalu daných příspěvků, že...), profíci z herní branže se vyjadřují kultivovaně a s hlubokým respektem.

28 klasik od Interplaye ve víkendové akci na GOG

Poláci z GOG se na tenhle víkend rozšoupli a připravili speciální slevovou akci pro tituly od...

Pamatujete se na MDK2? Vychází remake s HD grafikou

Za několik málo hodin vyjde PC remake stařičké third-person akce MDK 2 s upravenou grafikou, která čítá celkem 10 levelů plus dvakrát tolik nepřátel. Nová verze hry samozřejmě obsahuje i grafiku ve vysokém rozlišení, zlepšené audio a nejrůznější drobné vychytávky. K rozjetí hry budete potřebovat jakýkoliv dvoujádrový procesor, 512MB paměti a grafickou kartu GeForce 8800 GT nebo lepší.