Magic: Legends

Magic: Legends

Články

Diablovka Magic: Legends stojí na deckbuildingu podobně jako Magic: The Gathering Arena

Na Magic: Legends, tedy akční RPG ze světa populární karetní hry Magic: The Gathering, jsme v redakci hodně zvědaví. Mix klasické diablovky a karetky se známými postavami, bytostmi a planeswalkery? Sem s tím už! Ale vývoj je stále ve fázi alfy, takže si musíme vystačit alespoň s deníčky, které dopodrobna rozebírají originální mechanismy hry.

Hratelnost Diabla ve světě Magic: The Gathering? Akční RPG Magic: Legends ví, jak zaujmout

Po dlouhé době se chystá počítačová hra inspirovaná jednou z nejúspěšnějších karetek všech dob, která by nemusela zapadnout do šedého průměru. Magic: Legends se z nějakého důvodu profiluje jako MMORPG, i když má mnohem blíž k Diablu než World of Warcraft, protože multiplayer pro až tři hráče nezní nijak masivně. Ale možná nám Wizardi jen ještě neukázali všechny prvky potenciálně sdíleného světa. Zato nám podrobně představili tři z pěti hrdinů v jednotlivých barvách many.

MMORPG Magic: Legends připomíná spíš Diablo než World of Warcraft

Do pojmu „akční MMORPG“ se už dnes vejde vážně všechno. Jak se zdá, tak dokonce i kooperativní diablovka. Po oznámení RPG Magic: Legends ze světa známých kartiček jsem si představoval něco jako WoWko s planeswalkery, ale realita je zjevně docela jiná, jak ukazují nové záběry z hraní.

Všechna oznámení z The Game Awards

I když jsme věděli, že to bude velké, stejně jsme se pořádně zapotili. Během dnešní noci jsme se dozvěděli vítěze prestižních cen The Game Awards, kde bodoval mimo jiné český Beat Saber, ale také novinky o desítkách nových i dříve oznámených her. Aby vám nic z toho neuniklo, připravili jsme pro vás seznam pokrývající celé The Game Awards.

Magic: Legends je akční MMORPG ze světa známých kartiček. Oznámena byla i nová edice

To by byla paráda, stát se mocným čarodějem, který může lusknutím prstu cestovat mezi dimenzemi. Chvíli si pobude v pohádkovém světě, kde udatní rytíři hubí draky, pak se přesune do města pokrývajícího celou planetu, nakonec si třeba bezstarostně zablbne v nekonečné exterminační válce na druhém konci multiverza. Takový zážitek by vám mohlo nabídnout akční MMORPG Magic: Legends ze světa známé karetní hry Magic: The Gathering.