LittleBigPlanet

LittleBigPlanet

Články

Co si v roce 2018 rozhodně chceme zahrát - redakční anketa

Zatímco v sérii našich Best of článků hodnotíme uplynulý rok 2017, musíme se zahledět i do budoucnosti. Kdybyste se nás zeptali, na jaké hry se v tomto roce těšíme, byl by to sáhodlouhý seznam, kde by se spousta titulů nutně opakovala. Takže jsme si místo toho dali jiný úkol – říct tři hry z letošní nabídky, které si určitě zahrajeme. Nemusí jít nutně o blockbustery nebo superoriginální hry, ale prostě o tituly, o kterých víme, že je zkusíme. Co jednotlivým redaktorům Games.cz vyšlo si můžete přečíst v následujících odstavcích a následně klidně přidejte své hry, které rozhodně v roce 2018 chcete zkusit.

Thief pod drobnohledem a další články z Konzolista.cz

Plné ruce práce měly tento týden na konto představení Xbox One všechny herní magazíny, ale naši kolegové z Konzolista.cz obzvlášť, když se na konzole specializují. Vedle návalu novinek o Xbox One se ale na Konzolista.cz objevila řada dalších informací o hrách pro PlayStation a Nintendo platformy, které by vás mohly zajímat. Výběr těch nejzajímavějších najdete v článku po rozkliku. Ještě předtím si ale možná budete chtít přečíst, jak v recenzi na Konzolista.cz dopadla střílečka Metro: Last Light, potažmo na vás čeká článek shrnující informace o chystané stealth akci Thief.

Uživatelé PSN nakupují po výpadku více her

Jak motivovat uživatele k tomu, aby nakupovali ještě více? Na chvilenku jim tu možnost seberte. Velmi volně by se tak daly interpretovat výsledky průzkumu agentury EEDAR, podle níž výpadek PlayStation Network a následný Welcome Back program způsobily u uživatelů PSN větší chuť k nakupování her a jiného obsahu.

Jaké hry dostanou zdarma uživatelé PlayStation Network?

Update (12:40): Čerstvá tiskovka od české Sony přibližuje pořadí, v němž bude probíhat obnovení služeb: nejdříve chce firma zprovoznit přihlášení do služeb PSN a Qriocity včetně možnosti změny hesla, dále obnovit online hraní pro PlayStation 3 a PSP, následně přehrávání vypůjčeného obsahu v rámci služby PSN Video Delivery Service, dále službu Music Unlimited, služby třetích stran a la Netflix nebo Hulu, následně kategorii Přátelé nebo chatování na PlayStation 3 a jako poslední PlayStation Home. "Ve spolupráci s několika uznávanými externími firmami společnost SNEI implementovala přísnější bezpečnostní opatření, která pomohou v boji proti nelegálním aktivitám a uživatelům poskytnou vyšší stupeň ochrany jejich osobních údajů," píše se v tiskové zprávě.

Vyberte nejlepšího likvidátora Sackboye

PlayStation blog před pár týdny vyhlásil soutěž o televizi s úhlopříčkou 46 palců, což není tak důležité, jako spíše předmět samotného soutěžení.

Bleskovky

  • 19. 12. 2018 - Dnes začíná na PlayStation 4 beta Dreams, nové hry od tvůrců LittleBigPlanet.

  • 4. 7. 2016 - Sony na konci tohoto měsíce vypne (v japonském regionu) online služby pro herní sérii LittleBigPlanet.

  • 4. 6. 2014 - Media Molecule (LittleBigPlanet) letos na E3 nic neukáže.

  • 15. 4. 2014 - Nový update (v1.04) pro The Playroom přidává do služby Sackboye z LittleBigPlanet.

Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
95/100
Datum recenze:
13. října 2008
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
24. prosince 2008
Recenze