LEGO City: Undercover
Věková dostupnost

LEGO City: Undercover

Články

Z Xbox Game Passu mizí víc her, než jich tam přibývá

Obsah předplatného Xbox Game Pass je zhruba stejně stabilní jako ten na Netflixu. Spousta her měsíc co měsíc přibývá, ale také jich dokonce ještě větší počet ubývá. Těžko říct, jestli už je opravdu nikdo nehraje, nebo vás jen Microsoft chce přimět k jejich trvalé koupi. Tak či tak, v Game Passu už prostě nebudou.

„Hranaté GTA" LEGO City Undercover míří po čtyřech letech na další platformy

„GTA pro celou rodinu a zároveň perfektní příklad toho, jak by měly vypadat hry pro děti. Zábavné, rozsáhlé, chytré a vesměs i vtipné,“ napsal Martin v recenzi před čtyřmi lety. LEGO City: Undercover tehdy vyšla exkluzivně pro Wii U a od Martina dostala osmičku. Po letech už exkluzivita vypršela, a tak si budou moct nejen rodiny s dětmi zahrát tohle přístupné a nenásilné GTAčko na všech ostatních platformách. Jmenovitě se hra dostane na PC, PlayStation 4, Xbox One a v neposlední řadě také Nintedo Switch a to už 7. dubna za cenu 50 eur.

Drsná městská akce v traileru LEGO City Undercover

Že vypadá chystané LEGO City Undercover jako velmi zábavná hra, jsem už párkrát říkal....

V Lego City Undercover si zajezdíte na lodi a zalétáte se slepicí

Jestli před vstupem konzole Wii U na trh existovala hra, která mi vyloženě padla do oka, a po krátkém vyzkoušení na E3 2012 nabyl tento dojem na intenzitě, byla to Lego City Undercover. Přitom standardní LEGO cosi cosi hry mé konzole ani PC neokupují, a sandboxový model á la GTA není můj nejoblíbenější žánr. Pátrání po konkrétních důvodech, proč zrovna této hře se dostalo té výsady mě oslovit, bylo dlouho přinejlepším jalové a bez valných výsledků, a záchranu přinesl až nejnovější trailer.

Vtipná jízda a vyšetřování v LEGO City: Undercover

Konečně se ukazuje, že LEGO postavičky měly mluvit od začátku. Jsou totiž vtipné! Trailer...

Bleskovky

  • 3. 7. 2019 - Službu Xbox Game Pass v červenci rozšíří Middle-Earth: Shadow of War, Dead Rising 4, Undertale, Unavowed, Blazing Chrome, My Time at Portia, Timespinner a Lego City: Undercover.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
17. dubna 2013
Recenze