V Lego City Undercover si zajezdíte na lodi a zalétáte se slepicí
zdroj: tisková zpráva

V Lego City Undercover si zajezdíte na lodi a zalétáte se slepicí

23. 1. 2013 11:36 | Video | autor: Petr Poláček |

Jestli před vstupem konzole Wii U na trh existovala hra, která mi vyloženě padla do oka, a po krátkém vyzkoušení na E3 2012 nabyl tento dojem na intenzitě, byla to Lego City Undercover. Přitom standardní LEGO cosi cosi hry mé konzole ani PC neokupují, a sandboxový model á la GTA není můj nejoblíbenější žánr. Pátrání po konkrétních důvodech, proč zrovna této hře se dostalo té výsady mě oslovit, bylo dlouho přinejlepším jalové a bez valných výsledků, a záchranu přinesl až nejnovější trailer.

zdroj: Archiv

Záběry, které uvidíte na videu převalujícím se líně někdo okolo, možná mohou budit podezření, že jde jen o účelovou prezentaci krátkých herních segmentů, aby výsledek vypadal neobyčejně pestře. Když ale na videu prezentované spojím se svými zážitky z hraní hry na E3, tak to celé do sebe zapadá a mohu vás ujistit, že to, co je na videu, je ve hře mnohonásobně rozvedeno a propracováno do hloubky, přičemž ona lákavá pestrost obsahu a činností, které můžete v Lego City Undercover provádět, zůstává.

Nadále tedy platí, že jestli mě nějaká hra pro Wii U opravdu tankuje, je to právě tento kousek. Škoda, že zatím neexistuje přesný termín vydání. „První polovina roku 2013,“ je pořád příliš obecné, zvlášť když jsme teprve na začátku té poloviny…

 

Nejnovější články