Killzone: Shadow Fall

Killzone: Shadow Fall

Články

Kresby z údajného nového projektu od tvůrců Killzone naznačují postapo akci pro více hráčů

Guerilla Games se na nějak čas rozloučili se sérií Killzone a logicky tedy pracují na nové značce, která by se podle dostupných spekulací a náznaků mohla jmenovat Horizon. Dle inzerátů by součástí hry mohly být mikrotransakce (ale kde dnes nejsou?) a nyní se na čínském herním fóru A9VG objevily kresby, které údajně pochází právě z Horizon.

Multiplayerovou nabídku Killzone: Shadow Fall rozšíří kooperativní horde mód

Třikrát hurá pro Guerilla Games! Anebo alespoň potěšené pokývnutí hlavou. Tohle rozšíření málokdo čekal (nebo alespoň já ne), protože výrazně obohacuje hratelnost. Vývojáři oznámili, že do Killzone: Shadow Fall dodají nový mód Intercept, ve kterém spolu čtyři hráči spolupracují v boji proti vlnám nepřátel ovládaných umělou inteligencí.

Nové povolání v Killzone: Shadow Fall umožní krást zbraně a schopnosti

Prvním velkým DLC (když nepočítáme nové mapy zdarma) pro Killzone: Shadow Fall je Insurgent Pack, který by měl pořádně oživit hratelnost multiplayeru (a vlastně i kampaně). Hlavním přínosem DLC je nové povolání Insurgent, který se z chudého chlapíka s pistolkou může během herního kola pořádně vypracovat.

Insurgent Pack pro Killzone: Shadow Fall představí nové povolání

Jakkoliv byla kampaň Killzone: Shadow Fall zklamáním oproti předcházejícím dílům série, multiplayer, i když se to zpočátku nemuselo zdát, se ukázal být velmi životaschopným a zábavným. Že hráče skutečně baví dokazují Guerilla Games oznámením prvního placeného DLC, které do multiplayeru přidá nové povolání a schopnosti, zatímco do kampaně obtížnost.

Vychází LEVEL 237 s plnou hrou King's Bounty: Warriors of the North

Obálka posledního čísla Levelu v roce 2013 tentokrát nepatří žádné konkrétní hře. Koláž ovladače odkazuje na novou generaci konzolí, která v ČR a SR odstartovala v pátek 13. Prosince zahájením prodeje konzole PlayStation 4. Uživatelský test PS4 od Aleše Smutného samozřejmě v Levelu 237 najdete, ale novým konzolím a obecně novému hardwaru se věnujeme ještě v dalším článku.

Bleskovky

  • 25. 7. 2022 - Studio Guerrilla Games ukončuje online podporu posledním dílům Killzone a RIGS

  • 7. 7. 2017 - Steven ter Heide, šéf vývoje Killzone: Shadow Fall, opouští po 12 letech studio Guerrilla Games.

  • 17. 8. 2015 - Guerilla Games začalo pracovat na Horizon: Zero Dawn ještě před Killzone: Shadow Fall.

  • 23. 6. 2015 - Horizon: Zero Dawn nebude učit hráče, jak to v post apokalyptickém světě funguje, na to musí každý přijít sám. Hra poběží v rozlišení 1080p při 30FPS na upravené verzi enginu Killzone: Shadow Fall. Vývojáři se při úniku koncept artů (k čemuž došlo téměř p

  • 2. 3. 2015 - Amazon nabízí bundle konzole PS4 s hrami Infamous Second Son, Killzone Shadow Fall a The Last of Us Remastered.

  • 11. 2. 2015 - Pokud si tento víkend zahrajete multiplayer Killzone: Shadow Fall, získáte Double Valor.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
11. prosince 2013
Recenze