Just Cause 2

Just Cause 2

Články

Severský gigant Nordisk Film koupil tvůrce Just Cause. Kromě majitele se nic nemění

Peníze hýbou světem a herní byznys není výjimkou. Pokud patříte k těm šťastnějším, můžete si s jejich pomocí vyrobit další a další nadité kufříky a třeba si v nich i zaplavat jako Donald. Ten kačer samozřejmě. Dánská společnost Nordisk Film začala před časem rozšiřovat své obzory, a kromě filmů si posvítila i na severské společnosti produkující hry. Nyní se jí podařil opravdu významný zářez – úplné odkoupení Avalanche Studios.

Posedlost multiplayerem se projevuje jeho přidáváním do singleplayer her, ale i jeho odmítáním

Mezi pojetím singleplayerových a multiplayerových her existuje tradičně ostrá hranice, kterou se ale modeři snaží vytrvale překonávat, když vytváří hlavně multiplayerové varianty pro singleplayer hry. V lednu se kupříkladu objevily informace o modifikaci, která by měla pro kooperativní hraní upravit Fallout: New Vegas. Jedná se při tom jen o příslovečný vrcholek ledovce podobných aktivit.

Šílený trailer upozorňuje na vydání multiplayerového modu pro Just Cause 2

Zvládne tohle svět? Neimplodují počítače všech zúčastněných? Neexplodují? Nedojde k porušení křehkého přediva reality? Just Cause 2 byla šílená záležitost, kde jste se mohli dosyta vyblbnout v rámci kampaně pro jednoho hráče. Někoho mohlo napadnout, jaká by to byla zábava ve více lidech, ale pak si řekl, že to by prostě nešlo.

Avalanche Studios přináší video z Kostariky a naději na Just Cause 3

Kdybyste tohle video viděli bez nějakých dalších informací, ještě než se začne povídat, určitě by vás nenapadlo, že jde o herní dokument. National Geographic? Možná. Animal Planet? Je to možné! Ale že tohle bude video z dílny Avalanche Studios, kteří stojí za Just Cause a chystají Mad Maxe?

Bleskovky

  • 29. 5. 2015 - Členové Xbox Live Gold programu získají v černu 2015 zdarma Xbox One titul Massive Chalice a Pool Nation FX. Majitelé X360 obdrží Just Cause 2 a Thief.

  • 25. 5. 2015 - Vystřelovací hák (který můžete znát z Just Cause 2) si díky šikovnému modderovi můžete stáhnout i do Grand Theft Auto V. (+ video)

  • 7. 4. 2014 - Nezávislý kříženec titulů Battlefield 4 a Just Cause 2 s názvem JetGetters se představuje na novém videu. Pokud se na Kickstarteru vybere dostatek financí, vyjde na nových platformách.

Hodnocení čtenářů:
70/100