Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution

Články

Prosincová nadílka konzolových předplatných přinese dinosaury a titány

Koncem každého měsíce se tradičně odhaluje nový výběr her, která dostanete v rámci předplatných na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. V případě první jmenované se můžete těšit na kvalitní multiplayerovou střílečku a nadprůměrné závodění, zatímco druhá nabídne strategii s dinosaury, adaptaci animáku a hru, jejíž název je i vlastním žánrem.

Humble Bundle nabízí naditý adventní kalendář s hrami

Nač vylupovat každý den čokoládu z okýnka, které vždycky zdánlivě chybí, když si můžete přidat novou hru na Steam? Král výhodných balíčků Humble Bundle si i letos připravil adventní kalendář s desítkami her a jejich doplňků. A veškerý výdělek jde jen a pouze na charitu.

V novém DLC pro Jurassic World Evolution hledáte další dinosaury

Přídavek pro manažer dinosauřího parku Tajemství doktora Wu je prvním velkým DLC od vydání Jurassic World Evolution v červnu a dočkáte se v něm nové příběhové kampaně s hrstkou misí a, podržte se, dinosaurů. Zároveň s ním přichází i bezplatný update, který přidává třeba střídání dne a noci.

Nové hry, které vyjdou příští týden

Většinu herního světa sice v těchto dnech zaměstnává výstava E3 v Los Angeles, to ale neznamená, že by se jinde zastavil čas. I tento týden tedy vyjdou nějaké ty hry - těšit se můžete na budovatelskou strategii doprovázející film o dinosaurech, demoliční derby, psychedelický shoot'em up i na psychologický horor v pořádně nemravných kulisách. Sestřih vycházejících titulů pro vás připravil, nastříhal a namluvil i tentokrát Honza Vondrášek.

Jurassic World Evolution sází na věrnost filmové předloze

Pokračování dinosauřího bijáku jde do kin již příští měsíc, ale ještě předtím se hráči dočkají strategické videoherní adaptace Jurassic World Evolution. O té se rozpovídali samotní tvůrci v prvním vývojářském deníčku, který pojednává o celkové hratelnosti.

Bleskovky

  • 18. 7. 2018 - 322. číslo EDGE nejlépe ohodnotilo Splatoon 2: Octo Expansion (8/10), nejhůře dopadl The Crew 2, Jurassic World Evolution a Vampyr (5/10).

  • 7. 6. 2018 - Jurassic World Evolution bude na Xbox One X podporovat rozlišení 4K a HDR. Vývojáři rovněž zvažují, že po vydání hry přidají podporu služby Xbox Play Anywhere.

  • 5. 6. 2018 - Závěr hry Jurassic World: Evolution se odehraje na ostrově Isla Sorna.

  • 17. 3. 2018 - Neoficiálně: Vydání Jurassic World: Evolution je naplánováné na 12. června.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
69/100
Hodnocení čtenářů:
80/100
Datum recenze:
24. července 2018
Recenze