Insurgency: Sandstorm
Věková dostupnost

Insurgency: Sandstorm

Články

Střílečka Insurgency: Sandstorm přináší drsnou válku na Středním východě

Pokračování střílečky Insurgency z roku 2014 s podtitulem Sandstorm se po ohlasech hráčů z uzavřené bety dočkalo tříměsíčního odkladu, ale už si ho odpracovalo a dnes konečně vychází. Intenzivní války si ovšem zatím užijí pouze PC hráči, konzolisté narukují až příští rok.

Střílečku Insurgency: Sandstorm si můžete o víkendu vyzkoušet zdarma

Do pekelných ohňů multiplayerových stříleček se zanedlouho chystá Insurgency: Sandstorm. V době, kdy se hráči tohoto žánru naplno vyžívají v Call of Duty: Black Ops 4 a Battlefieldu V, jde o poměrně odvážně zvolené datum vydání, nicméně Insurgency je dost jiná na to, aby mohla s ostatními koexistovat. Ještě než sáhnete po peněžence, dostanete o víkendu možnost zakusit její realistický příklon k novodobým konfliktům.

Ohlasy hráčů z uzavřené bety střílečky Insurgency: Sandstorm mohou za tříměsíční odklad

Zájemci o nemilosrdné PvP se do prosluněných oblastí Insurgency: Sandstorm mohli pustit před měsícem. A ti, co tak učinili, zjevně nebyli úplně spokojení. Hra měla původně vyjít 18. září, ale kvůli zpětné vazbě od testujících hráčů se studio rozhodlo pro odklad. Nové datum vydání je 12. prosinec na PC, přičemž konzole jsou stále zamýšlené až na příští rok.

Slunečno s občasným pádem vrtulníku. PvP ve střílečce Insurgency: Sandstorm je nemilosrdné

První Insurgency si vyzkoušelo na pět milionů hráčů, což už samo o sobě leccos vypovídá o jejích kvalitách. Napjatě očekávané pokračování Insurgency: Sandstorm vypadá minimálně od pohledu mnohem lépe a o jeho kvalitách se můžete sami přesvědčit v právě spuštěné betě. Plná hra se schovává za nejbližším rohem.

Ve střílečce Insurgency: Sandstorm záleží i na způsobu, jakým otevřete dveře

Po zhlédnutí nového traileru na střílečku Insurgency: Sandstorm mě jímá lítost, že plánovaná singleplayerová kampaň byla alespoň odložena, ne-li zrušena. V New World Interactive mají k dispozici krásnou grafiku a rozhodně umí vymyslet velmi napínavý minipříběh, aniž by k tomu vůbec potřebovali nějaké dialogy.

Hardcore střílečka Insurgency: Sandstorm má vyjít letos, ale bez singlu a reálného prostředí

Studio New World Interactive jsou specialisté na realistické multiplayerové střílečky. Loni přišli s velmi povedeným druhoválečným Day of Infamy a letos mají v plánu Insurgency: Sandstorm, pokračování své úspěšné série. To mělo kromě propracovaného multiplayeru a co-opu poprvé nabídnout taky singleplayerový mód, v němž byste se ujali ženy zotročené radikálními iráckými vzbouřenci. Autoři teď ale vzkazují, abyste s ním nepočítali – minimálně ne hned po vydání.

Bleskovky

  • 2. 3. 2016 - Vývojáři Insurgency: Sandstorm si postěžovali nad úrovní dnešních příběhů ve hrách. Ten jejich bude dlouhý 5 až 7 hodin a chystá se situaci napravit.

Hodnocení Metacritic:
82/100