inFamous: Second Son

inFamous: Second Son

Články

PS Now zlevňuje, přidává zajímavé hry a začíná tak konkurovat ostatním předplatným

Každý chce mít své vlastní předplatné, svůj launcher, svůj obchod. Časem se přestane mluvit o Epicu, protože hry budou rozházené mezi desítkami jiných obchodů. Časem se přestane mluvit o obchodech, protože hry budou v balících za jednotnou cenu. Časem se možná přestane mluvit i o nich, protože se všechny budou jen streamovat. To ostatně už dávno umí PS Now, které se nyní stává službou mnohem blíž k Xbox Game Passu, Origin Accessu, Uplay+ a jim podobným.

PS+ v září: skvělá městská akce inFamous: Second Son, kouzelná Child of Light a PSVR

Jako první jsme sice na PlayStation 4 viděli záběry z Killzone: Shadow Fall, ale trailer na inFamous: Second Son na sebe nenechal dlouho čekat. Jedna z prvních her, kterou nám tehdy Sony při oznámení PlayStation 4 ukázala, bude v průběhu září zadarmo. Tedy lépe řečeno „zadarmo“ pro všechny předplatitele služby PlayStation Plus.

Best of 2014: Hra roku

Vyhlašovací maraton nejlepších her roku 2014 končí, respektive skončí až zítra, když zveřejníme výsledky hlasování vás - čtenářů. Dnes tedy některé z vás potěšíme a jiné pěkně namíchneme vyhlášením hry roku 2014 podle názoru redakce. Zcela upřímně jsme měli s volbou méně starostí a vzájemného mrzení než v letech předchozích. Na drobné půtky sice došlo, ale desítka nejlepších her rou 2014 vykrystalizovala z různých návrhů poměrně rychle. A vůbec nejlepší hra ještě rychleji. Pojďte se tedy podívat, jak moc náš názor odpovídá či naopak neodpovídá tomu vašemu.

Best of 2014: Nejlepší akční hra

Stejně jako každý jiný rok bylo i loni opět obtížné se v žánru akčních her zorientovat. Mezi akční hry totiž svým způsobem patří většina herní produkce, a výběr té vůbec nejlepší akce byl pro redakci stejně tvrdým oříškem, jako výběr samotné hry roku. To je ostatně vidět i na finálním výběru, do kterého se třeba letos nevešly série Assasin's Creed a Far Cry. Prostě nestačily na konkurenci. Naopak se do nejužšího výběru vetřel jeden remaster, což jen podtrhuje trend, který v roce 2014 řádil jako černá ruka hlavně na konzolích. A co dalšího výběr nejlepší akční hry v roce 2014 poznamenalo? Vedle selhání jasných favoritů a absence silného nezávislého titulu sehrálo roli vydání her, od kterých jsme sice čekali, že by mohly být dobré, ale nakonec nás stejně svou kvalitou překvapily.

Sony kompenzuje hráče za výpadek PSN a předvádí PS4 hitovky roku 2015

DDoS útokem způsobené Vánoční výpadky PlayStation Network a Xbox Live si Sony a Microsoft za rámeček nedají a bylo jasné, že firmy přijdou s jistou formou kompenzace. Sony se tak dle očekávání uchýlila k prodloužení služby PlayStation Plus pro všechny hráče, kteří ji měli aktivní 25. prosince. Mezi aktivní uživatele PS+ se při tom počítají hráči s předplacenou službou i s bezplatným zkušebním obdobím. Pokud splňujete dané podmínky, dočkáte se pěti dnů PlayStation Plus navíc.

Samostatné DLC InFamous: First Light bude řešit závislost a úzkost hlavní "hrdinky"

Zdá se, že si tvůrci série inFamous vypěstovali hezký zvyk. Pár měsíců po vydání hry oblaží její majitele hutným příběhovým DLC, které ale původní hru nevyžaduje. Bylo tomu tak v případě inFamous 2: Festival of Blood a samostatného DLC se dočkáme i pro inFamous: Second Son. Ponese název inFamous: First Light a hlavní role se v něm ujme Abigail Walker, které se přezdívá Fetch.

Bleskovky

  • 21. 7. 16:54 - Tvůrci uvolnili zdarma jedno z DLC pro inFamous: Second Son

  • 31. 8. 2017 - Členové PS Plus programu obdrží v září inFamous: Second Son (PS4), Child of Light (PS4), RIGS: Mechanised Combat League (PS4 - PSVR), That's You (PS4), Truck Racer (PS3), Handball 2016 (PS3), We Are Doomed (PSV / PS4) a Hatoful Boyfriend (PS4 / PSV).

  • 12. 12. 2016 - Hry inFamous: Second Son a inFamous: First Light obdržely patch, který přidává možnost nastavení kontrastu.

  • 9. 6. 2015 - Dynamická PS4 témata s motivem inFamous: Second Son (video) a inFamous: First Light (video) konečně dorazila i na evropské PSN.

  • 3. 4. 2015 - Obrazem: Studio Sucker Punch se při příležitosti 150 tisíc followerů na Twitteru podělilo o vtipné chyby, které se objevily v průběhu vývoje hry inFamous: Second Son.

  • 2. 3. 2015 - Amazon nabízí bundle konzole PS4 s hrami Infamous Second Son, Killzone Shadow Fall a The Last of Us Remastered.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Hodnocení čtenářů:
60/100
Datum recenze:
20. března 2014
Recenze