Hunt: Showdown

Hunt: Showdown

Články

Crytek dokončil multiplayerovou střílečku Hunt: Showdown

Trvalo to nějakých 18 měsíců, ale Hunt: Showdown během včerejšího dne konečně opustil předběžný přístup na Steamu ve standardní 1.0 verzi. Základní hra se už mnoha novinek asi nedočká, ale můžete počítat s několika DLC, z nichž první už láká na své legendární lovce a zbraně.

Temná multiplayerová střílečka Hunt: Showdown dostala datum vydání

Studio Crytek už dávno není v centru pozornosti, kde se kdysi nacházelo díky sérii Crysis. Přesto se tam vývojáři nenudí, protože aktivně pracují na dokončení multiplayerové střílečky Hunt: Showdown. Ta se letos po roce a půl v early accessu dočká plné verze na počítačích a konzolích.

Velký obsahový update do Hunt: Showdown vás odmění za odvahu riskovat

Online akce Hunt: Showdown nepřestává brázdit vody předběžného přístupu a jako taková dostává pravidelné updaty. Mezi řadou menších se občas objeví i jeden obrovský, a právě takový teď vyšel. Jmenuje se jednoduše Update 2, přidává do hry spoustu nových věcí, a ještě víc jich upravuje.

První velký obsahový patch přidává do Hunt: Showdown i nové zbraně a granáty

Kooperativně kompetitivní akce Hunt: Showdown je v programu předběžného přístupu teprve pár měsíců, ale i přes nedodělky, problémy a smíšené reakce si hra udržuje aktivní komunitu. Vývojáři navíc nejen na Steamu pilně komunikují a teď vykomunikovali a rovnou i vydali první velký obsahový patch.

LEVEL 284 pátrá po tom, proč muži nehrají hry

Chuchel na obálce (všimněte si „zchuchlovaného“ loga, to už jsme dlouho neudělali), recenze Chuchla uvnitř nového čísla, recenze soundtracku k této hře od Amanity Design jakbysmet. Aniž bychom to tušili, načasovali jsme si výběr motivu na obálku naprosto skvěle. Dva dny před vydáním tohoto čísla totiž Chuchel vyhrál prestižní ocenění IGF za vizuální stránku, za kterou je odpovědný hlavně Jára Plachý. Že bychom se naučili předvídat budoucnost? Spíš ne, jen jsme prostě stylizaci hry podlehli stejně, jako porota IGF. Co jiného ale LEVEL 284 nabízí krom roztomilého chomáče prachu? Jako obvykle spoustu zajímavých článků o hrách, jejich vývoji, historii, ale také o hardwaru – současném i starodávném. Podívejte se na krátký výtah toho, co vás čeká a nemine.

Bleskovky

  • 30. 6. 2020 - Hunt: Showdown dostává singleplayerový mód a dual-wielding

  • 20. 3. 2018 - Video: Záběry z technologického dema hry Hunt: Showdown.

  • 5. 2. 2018 - Video: Gameplay záběry z rozpracované verze hry Hunt: Showdown.

  • 25. 12. 2017 - Uzavřený alfa test hry HUNT: Showdown proběhne v lednu, přihlásit se můžete zde.

  • 10. 11. 2017 - Zaregistrujte se do alfa verze titulu Hunt: Showdown. Náhodně vybraným šťastlivcům dorazí později email s instrukcemi.

  • 18. 8. 2017 - Hunt: Showdown nebude free-to-play titulem a oficiálně je zatím ve vývoji pouze pro PC.

Hodnocení Metacritic:
81/100