Hitman: Codename 47

Hitman: Codename 47

Články

HádejHru: otestujte své znalosti série Hitman

Od chvíle, kdy jsme se probudili v podzemí sanatoria a zjišťovali, co jsme vlastně zač, uplynulo již mnoho let. Za tu dobu jsme viděli holohlavého agenta v několika hrách a dvou celovečerních filmech. Než se ale 47 dostal tam, kde je dnes, musel ujít dlouhou cestu. Všechny její zásadní momenty si teď můžete připomenout v kvízu, který vaše znalosti série Hitman pořádně prověří. Pamatujete si všechny kroky na jeho dlouhé cestě a nebo máte v paměti především poslední díly?

Retro GamesPlay: hrajeme vrahounskou stealth klasiku Hitman: Codename 47

Agenta 47 netřeba obšírně představovat. Zkuste ale na chvilenku zapomenout na vaše zážitky v jeho kůži z posledních dílů a soustřeďte se na ten úplně první. Co se vám asi jako první vybaví: Brutální obtížnost? Variabilita možných postupů? Spousta parádních vrahounských hraček? Unikátní atmosféra a pocit tajemna při hře za divného holohlavého patrona? Něco z toho určitě, ale možná se vám také nevybaví nic konkrétního, protože první Hitman vyšel už před 15 lety! Ale nebojte se, od toho je tu retro gamesplay, abychom vám v něm kvality i nedostatky první hry kultovní série názorně předvedli a připomněli.

GoG má hry od Eidosu, čerstvě nabízí první Deus Ex a Hitman

Posledních pár dní server GoodOldGames poměrně intenzivně naznačoval svým fanouškům, že dnes představí novou firmu, jejíž klasické hry se na GoGu objeví. A když se zpětně dívám na ty diskuse třeba na Facebooku, tak spousta hráčů neomylně uhodla, že půjde o Sqaure Enix čili Eidos a na GoGu se tím pádem zřejmě objeví řada opravdu kultovních her. Předpoklad to byl správný, protože hned první dvě hry z katalogu bývalého Eidosu, které si můžete na GoGu počínaje dneškem koupit, jsou kultovní každým coulem. Nebo snad máte na Deus Ex a Hitman: Codename 47 jiný názor?

Hitman: Codename 47 gold

Kromě Gunmana je podle CGO dokončena i hra Hitman: Codename 47 od dánského týmu IO Interactive, jejíž distribuce se ujal Eidos.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
73/100
Datum recenze:
22. prosince 2000
Recenze