Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

Články

Na konzole brzo vyjde remaster Hitman: Blood Money a Absolution

Hitman 2 je venku už nějaký ten pátek a hrozí tedy, že ho máte dávno prozkoumaný křížem krážem. V takovém případě je možná načase vrátit se ke starším kouskům, které platí za ty lepší z dlouhé řady titulů neumírající série. IO Interactive pro tyto účely připravilo malou kolekci dvou her s vyhlazovací péčí.

HádejHru: otestujte své znalosti série Hitman

Od chvíle, kdy jsme se probudili v podzemí sanatoria a zjišťovali, co jsme vlastně zač, uplynulo již mnoho let. Za tu dobu jsme viděli holohlavého agenta v několika hrách a dvou celovečerních filmech. Než se ale 47 dostal tam, kde je dnes, musel ujít dlouhou cestu. Všechny její zásadní momenty si teď můžete připomenout v kvízu, který vaše znalosti série Hitman pořádně prověří. Pamatujete si všechny kroky na jeho dlouhé cestě a nebo máte v paměti především poslední díly?

Hitman: HD Trilogy přináší to nejlepší z Hitmanů

Prvního února vychází v Evropě nová kolekce klasických hitmanovských her v HD kabátku pro X360 a PS3 jménem Hitman: HD Trilogy. Nu a k této události vás nasměruje i tenhle trailer, který ukazuje, jak vypadají upravené levely (bude jich více než čtyřicet) a můžete si přitom třeba vzpomenout na klasické momenty téhle populární série.

Bleskovky

  • 26. 1. 14:00 - Výborný Hitman: Blood Money vyšel po téměř 18 letech na Switchi v upravené verzi

REMAKE

Hitman: HD Trilogy
7/10
Hitman: HD Trilogy
Akční
PlayStation 3, Xbox 360
29. leden 2013
Hitman: Blood Money – Reprisal
Hitman: Blood Money – Reprisal
Adventura
Android, Switch, iOS, iPadOS
30. listopad 2023