Heroes & Generals

Heroes & Generals

Články

Druhoválečná střílečka Heroes & Generals dostala největší update, zaměřuje se na vozidla

Vojenská vozidla, to nejsou zdaleka jen tanky! Free-to-play akční střílečka Heroes & Generals jich má přes 70 různých a všechna se dočkají minimálně drobného přepracování v dosud největším updatu za dva roky od vydání s názvem „Deploy! Drive! Destroy!“.

Update Wings of War přidal do Heroes & Generals nová letadla a zjednodušil létání

Válečná MMOFPS Heroes & Generals s dočkala updatu s kódovým označením Wings of War (verze 1.03), který by mohl do hry přilákat další várku zájemců. Jednou z největších novinek je totiž výrazně zjednodušené ovládání letadel, kdy stačí nově jen udávat myší směr letu a letadlo poslechne.

Heroes & Generals rozšířila svůj záběr o novou třídu letadel se třemi stroji

Multiplayerová MMO akce Heroes & Generals rozšiřuje svůj vzdušný záběr, a to nejen přidáním několika letadel, ale přidáním rovnou celé nové třídy. Tou jsou výzvědné letouny a s ní přibydou do hry tři nová letadla, jedno za každou stranu.

Onlinovka z druhé světové války Heroes & Generals konečně vychází v plné verzi

MMO střílečka Heroes & Generals už není žádná mladice. V téhle onlajnovce z druhé světové války po sobě Američané, Němci a Rusové metají kulky a granáty už čtyři roky, ale všechno to bojování se kupodivu až doteď pořád ještě odehrávalo v rámci betaverze. Ale s tím je teď konec, protože Heroes & Generals konečně vychází jako plná hra na Steamu. A stejně jako beta bude free-to-play.

V Heroes & Generals si můžete konečně zahrát i za nácky

Zdarma hratelná válečná onlineovka Heroes & Generals prošla výraznými změnami. Engine sice tvůrci neměnili, ale pořádně zamakali na systému pro detekci zásahů, na který si hráči nejčastěji stěžovali. Původní systém totiž nefungoval příliš spolehlivě, což by pro multiplayerovou akci mohlo být zhoubné, kdyby hra ještě stále nevězela v early accessu na Steamu. Lepší detekce zásahů ale není to jediné, co velký update do Heroes & Generals přidává a mění.

Heroes & Generals si můžete zahrát i na Steamu

Zdarma hratelná válečná akce kombinovaná se strategií Heroes & Generals už stihla nalákat na svůj koncept 1,5 milionu registrovaných hráčů. Ani zdaleka to neznamená, že jde o aktivní hráče, ale jako důkaz zájmu je to dostačující. Dá se však čekat, že počet registrovaných a hlavně aktivně hrajících uživatelů vzroste s příchodem hry na Steam.