zavřít

Update Wings of War přidal do Heroes & Generals nová letadla a zjednodušil létání

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Válečná MMOFPS Heroes & Generals s dočkala updatu s kódovým označením Wings of War (verze 1.03), který by mohl do hry přilákat další várku zájemců. Jednou z největších novinek je totiž výrazně zjednodušené ovládání letadel, kdy stačí nově jen udávat myší směr letu a letadlo poslechne.

I tento automatický model létání ale vyžaduje trénink, ale obecně řečeno je v porovnání s tím předchozím o něco jednodušší. Tvůrci však nezapomínají ani na veterány Heroes & Generals a zkušené hráče obecně. V nastavení si mohou zvolit jiný, klidně i náročnější způsob ovládání. Hra nově nabízí několik možností, jak si ovládání vyladit tak, aby to sedlo vašemu stylu hraní.

Na tu správnou notu pak bude veteránům hrát i přídavek tří nových stíhačů. Těžkou váhovou kategorii zde zastupuje sovětský Petlyakov Pe-3bis a německý Messerschimitt Me 410B-2, zatímco za střední kategorii je to americký Curtiss P-40N Warhawk.

Update Wings of War odstranil i omezení pro rekrutování, takže můžete získat vojáky z tříd Recon, Paratrooper, Pilot nebo Tanker kdykoliv chcete, bez ohledu na úroveň. Neuškodí také vědět, že výzvědná letadla mohou nyní shazovat na nepřátele bomby.

Wings of War toho do Heroes & Generals přidává samozřejmě mnohem více: zájemci najdou kompletní výpis novinek a úprav na webu hry.

Tagy: strategie mmo FPS

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.