Halo 2

Halo 2

Články

Halo: Reach je konečně na Steamu, další hry z The Master Chief Collection dorazí později

„Zatraceně hodně muziky za zatraceně málo peněz. Halo: The Master Chief Collection je učebnicovým příkladem toho, jak se dělají remaky, a také tím nejlepším, co si nyní můžete pořídit na Xbox One.“ Tak minimálně tento výrok byste si měli odnést z recenze kolekce her série Halo, která konečně vychází na počítačích. Už teď se můžete pustit do Halo: Reach.

Halo: The Master Chief Collection dorazí na PC, dokonce i na Steam

Exkluzivity jsou mrtvé! Alespoň co se těch od Microsoftu týče. Po měsících náznaků a šeptandy včera došlo v Inside Xbox k oficiálnímu oznámení remasterů Halo: The Master Chief Collection na PC, a to včetně Halo Reach, které součástí kolekce předtím nebylo. Navíc pro ni nebudete muset mířit do Windows Store, ale pořídíte si ji klidně i na Steamu.

Installation 01 je fanouškovský pokus o Halo hru pro PC

Ultimátní Halo zážitek i pro hráče na Windows, Macu a Linuxu chce nabídnout fanouškovský projekt Installation 01. Komunita nadšených tvůrců projektu si půjčuje různé volně dostupné materiály z původní trilogie a v rámci relativně benevolentní licence plánuje na počítačích vydat zdarma samostatně hratelný titul, který nabídne klasický arénový multiplayer a údajně i kampaň. Plány tedy tvůrci nemají skromné a upřímně, o jejich projektu píšeme spíše jako o zajímavosti. Vývoj je totiž na samotném začátku, a protože jde o projekt fanouškovský, kde velkou roli hraje nadšení, co časem snadno opadá, není moc pravděpodobné, že hotová verze Installation 01 někdy vyjde. Ale co kdyby...

Video Games Live byla více show o hrách než koncert herní hudby

Premiéra multimediálního projektu Tommyho Tallarica v České republice je za námi a podle prvních reakcí publika sklidil úspěch. Jako návštěvník koncertu z něj ale nemám úplně pozitivní pocit, zejména z hlediska koncertu jakožto živé hudební produkce. Video Games Live je totiž koncert (projekt), který se v prvé řadě zaměřil na hry jako médium, a až v druhém sledu jde o produkci a poslech hudby. Některým návštěvníkům to může samozřejmě vyhovovat, ale kdo si přišel do Fora Karlín poslechnout hlavně hudbu, musel cítit rozpaky.

Bleskovky

  • 14. 7. 2020 - Halo 3 vyšlo po 13 letech na PC

  • 6. 5. 2020 - Do Halo: The Master Chief Collection pro PC přibude 12. května Halo 2: Anniversary.

  • 23. 4. 2015 - Pokud vlastníte Halo: The Master Chief Collection a hru jste si aktivovali na Xbox Live do 19. prosince 2014, obdržíte zdarma v průběhu příštího měsíce remake Halo 3: ODST a mapy Relic z Halo 2.

  • 3. 9. 2014 - Obrazem: Vzhled členů mimozemské Elity z Halo 2 Anniversary odhalen.

  • 29. 7. 2014 - Video: Srovnání filmečku z původního Halo 2 s verzí z Halo 2 Anniversary.

  • 9. 6. 2014 - E3: 11. listopadu vyjde na Xbox One Halo: The Master Chief Collection, které bude obsahovat první čtyři díly herní série Halo, které nabídne přes 100 multiplayer map. Vše poběží v rozlišení 1080p při 60fps. Halo 2 vyjde v tzv. výroční edici a nabídne půvo

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
95/100
Datum recenze:
7. ledna 2005
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
12. června 2007
Recenze