Fuse

Fuse

Články

Vyzkoušejte demoverzi kooperativní akce Fuse

Pokud by hry měly být takové, jak je tvůrci a vydavatelé prezentují v trailerech, a myslím tím přesně takové, žili bychom si blaze a nevěděli, kterou hru dříve vrazit do mechaniky libovolného herního stroje. Příručka mladého gamesáka však na straně 5 doslovně uvádí, že je třeba si dát na trailery zatracený pozor – často matou a vyvolávají o hře dojem, který neodpovídá realitě. Pokud možno, je třeba si audiovizuální „tvrzení“ o hře z traileru ověřit na vlastní oči ve ...no ve hře.

Představení čtveřice hrdinů ze sci-fi střílečky Fuse

Přijde mi, že reklamní kampaň už nějakou dobu odkládané a přitom dobře vypadající střílečky Fuse neví kudy kam. Dva měsíce o hře neslyšíte, a pak dostanete hned čtveřici trailerů. A tak se to táhne už dlouho. Přitom Fuse vůbec nevypadá zle. Kooperace je vždycky zábavná a první zprávy o příběhu a stylu dialogů jsou potěšující, což potvrzuje i tahle čtveřice videí.

Daltonova pravidla v traileru na kooperativní akci Fuse

Znovuoživená akce Fuse (dříve Overstrike) od Insomniac Games se zase připomíná trailerem a...

18 minut záběrů z co-op akce Fuse od tvůrců Resistance

Pokud máte volnou čtvrthodinku a pár minutek k tomu, potažmo vás zaujala nedávno...

Podívejte se na první trailer z kooperativního Fuse

Insomniac Games tenhle týden konečně pořádně odhalili svoji novou kooperativní střílečku Fuse, dříve známou jako Overstrike. První trailer měli ke všem těm preview hotový a připravený, ale jeho vydání prý zdržely jakési právní problémy. Ty naštěstí společně s vydavatelem EA vyřešili a tak tu s několikadenním zpožděním máme trailer v plné parádě. Ten je z devadesáti procent přímo ze hry, takže si můžeme udělat docela dobrou představu o tom, jak to bude ve Fuse fungovat.

Zapomeňte na Overstrike, přivítejte kooperativní Fuse

Fuse, dříve známé jako Overstrike, je nová značka Insomniac Games, tvůrců Resistance a Ratcheta & Clanka. Overstrike se dočkalo oznámení už na předminulé E3 a od té doby drželi v Insomniacu bobříka mlčení. Toho teď naštěstí konečně porušili a my se tak můžeme dozvědět, co že je to ten Fuse a proč se hra vůbec přejmenovala a přepracovala. Úplné otočení o 180 stupňů to ale nebude. Fuse z Overstrikeu pořád vychází, jen bude vážnější, což původní vizi příliš nesedělo.
Hodnocení Metacritic:
63/100