zavřít

Představení čtveřice hrdinů ze sci-fi střílečky Fuse

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Přijde mi, že reklamní kampaň už nějakou dobu odkládané a přitom dobře vypadající střílečky Fuse neví kudy kam. Dva měsíce o hře neslyšíte, a pak dostanete hned čtveřici trailerů. A tak se to táhne už dlouho. Přitom Fuse vůbec nevypadá zle. Kooperace je vždycky zábavná a první zprávy o příběhu a stylu dialogů jsou potěšující, což potvrzuje i tahle čtveřice videí.

Předsaví se vám v nich právě kvarteto hrdinů a jejich osobní pohledy na jeden segment jedné mise plus nějaký ten prostřih do minulosti. Žoldák Dalton vypadá celkem normálně, ale trpí asi až nezdravou paranoiou, a kdysi kvůli jedné hezké tvářičce vyřezával lidem oči. Naya má problémy s tatínkem, který ji nutil střílet svázané lidi, ale umí se zneviditelnit a střílí malé černé díry. Jacob má zálibu v upalování lidí, ale jinak je normální a Izzy nenávidí lidi, a když má čas, dělá z nich svou novou bouchačkou obsidiánové sochy. Prostě jak příběh, tak herní prvky nevypadají zle.  

Tagy: akční sci-fi kooperace third person

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.