zavřít

18 minut záběrů z co-op akce Fuse od tvůrců Resistance

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud máte volnou čtvrthodinku a pár minutek k tomu, potažmo vás zaujala nedávno...

Pokud máte volnou čtvrthodinku a pár minutek k tomu, potažmo vás zaujala nedávno znovupředstavená kooperativní akce Fuse (dříve Overstrike) od Insomniac Games (série Resistance, Ratchet & Clank) tak pro vás na Joystiqu mají osmnáctiminutové video s komentářem šéfa studia Insomniac Teda Price. Nemusím snad zdůrazňovat, že celé video je jeden velký spoiler, protože audiovizuálně prezentuje nejenom zápletku a hlavní postavy včetně jejich minulosti, ale i příběhové oblouky a obecně věci, které si chce člověk během hraní zjistit sám. I proto je embed videa šoupnutý až po rozkliku v článku, kde se na něj můžete podívat.

Na druhou stranu, jak pro mě byla až do této chvíle hra Fuse jedna velká neznámá a potenciálně nezajímavá hra, tohle video leccos změnilo. Zejména po stránce herní by z toho mohla vypadnout docela zábavná akční záležitost, zejména na konto unikátních schopností ve hře prezentovaných zbraní a kooperativní povahy hratelnosti, kdy se jednotlivé postavy vzájemně doplňují. No, mrkněte se po rozkliku na video a sami posuďte, jestli to je nebo není vaše káva.

Tagy: akční kooperace

Zdroje: Joystiq

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.