zavřít

Podívejte se na první trailer z kooperativního Fuse

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Insomniac Games tenhle týden konečně pořádně odhalili svoji novou kooperativní střílečku Fuse, dříve známou jako Overstrike. První trailer měli ke všem těm preview hotový a připravený, ale jeho vydání prý zdržely jakési právní problémy. Ty naštěstí společně s vydavatelem EA vyřešili a tak tu s několikadenním zpožděním máme trailer v plné parádě. Ten je z devadesáti procent přímo ze hry, takže si můžeme udělat docela dobrou představu o tom, jak to bude ve Fuse fungovat.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv

Trailer trochu překvapivě neřeší příběh, vizi tvůrců, nebo podobné důležitosti a jde rovnou na věc - na zbraně. Jak jste se mohli dočíst z našeho středečního preview, každá z hlavních postav bude mít speciální zbraň, která pojede na mimozemskou látku Fuse. A tyhle Fuse hračky budou mít speciální schopnosti, na které se teď můžete podívat v pohybu. Až to chvílemi připomíná Mass Effect (střelba, postup) říznutý Prototypem (schopnosti).

I když tvůrci opustili od specifického vizuálního stylu, který pro Overstrike původně zamýšleli a posunuli Fuse do realističtějších a uvěřitelných vizuálů, nevypadá to vůbec špatně. Jak měl tehdy Overstrike vypadat, si můžete připomenout na starším videu z E3 2011. I když po vizuální stránce vypadá výrazně jinak, speciální zbraně a schopnosti jednotlivých postav víceméně zůstaly.

Tagy: online akční sci-fi multiplayer kooperace

Zdroje: YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.