zavřít

Daltonova pravidla v traileru na kooperativní akci Fuse

PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Znovuoživená akce Fuse (dříve Overstrike) od Insomniac Games se zase připomíná trailerem a...

Znovuoživená akce Fuse (dříve Overstrike) od Insomniac Games se zase připomíná trailerem a všichni, kdo mají rádi co-op k ní zatím mohou vzhlížet s nadějí. Půjde totiž hrát za všechny čtyři členy komanda Overstrike 9, tedy žoldáka a šéfa komanda Daltona Brookse, cynickou zlodějku Nayu Deveraux s maskovacím systémem, mladou a vzpurnou vědkyni Izzy Sinclair a bývalého detektiva Jacoba Kimbla s elektrickou kuší.

Ve hře půjde právě o využití různých schopností členů týmu a samozřejmě i „obecnou“ akci, bez níž by to nešlo. Hra momentálně vypadá sympaticky stylizovaně a zdá se, že i přes seriozní zápletku tu bude dostatek humoru. I tak ale bude podle mne Fuse těžce zápasit o zájem hráčů. Času na to má ale dost, vyjde až v druhé polovině příštího roku. 

Tagy: akční sci-fi kooperace

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.