Full Spectrum Warrior

Full Spectrum Warrior

Články

Budoucnost Darksiders a Red Faction vypadá bledě

Po potvrzení, že značka Homeworld nyní skutečně patří do rukou Gearboxu, tedy nejnověji vývojářů Aliens: Colonial Marines, se začíná vybarvovat i osud dalších značek donedávna patřících nešťastnému THQ. Jmenovitě jde o Darksiders, ale také Red Faction, Supreme Commander či Full Spectrum Warrior (a mnoha, mnoha dalších), které si pořídili pachtilové z Nordic Games, což z Aleše předevčírem učinilo nejšťastnějšího člověka na světě. Po krátké odmlce jeho litanii dává za pravdu rozhovor & dojmologie z GameInformeru, která je ve svých detailech věru depresivní čtivo.

Homeworld patří Gearboxu, Darksiders získal Nordic

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že plány na kickstarterové oživení Homeworldu padlo, protože značku v aukci koupil někdo jiný než TeamPixel. Teď už je známo o koho jde – značku Homeworld nyní vlastní Gearbox. Osobně bych byl radši, kdyby se dostalo na „druhý“ Stardock a „třetí“ Paradox, kteří se o značku také ucházeli. Nejde se totiž ubránit vlně nedůvěry, když se Randy Pitchford na Twitteru rozplývá nad tím, že mají skvělou značku Homeworld a nevzpomenout si na podobné nadšené rozplývání v případě Aliens: Colonial Marines.

Full Spectrum Warrior CZ vyjde 2. prosince

Takže nakonec ne v druhé polovině listopadu, ale až 2.

Zdržení českého Warhammera a Full Spectrum Warriora

Společnost CD Projekt dnes ohlásila dokončení české verze real-time strategie Warhammer 40 000: Dawn of War a její odeslání do výroby, aby se na domácím trhu mohla objevit od 18.

Full Spectrum Warrior - první dojmy

Městská vojenská simulace Full Spectrum Warrior byla původně vytvořena pro americkou armádu k tréninku taktiky zásahových jednotek. Čím vším se liší od tradičních týmových stříleček, se dozvíte z prvních dojmů.

Full Spectrum Warrior a Myst IV hotovy

Společnost THQ dnes vydala tiskovou zprávu oznamující dokončení taktické vojenské simulace Full Spectrum Warrior a její cestu do lisovny.
Hodnocení Metacritic:
84/100