FlatOut 2

FlatOut 2

Články

THQ Nordic opět nakupuje, tentokrát tvůrce Wreckfestu a Goat Simulatoru

Letošní rok se nese ve znamení častého skupování studií. Z řady vystupuje Microsoft, který koupil v období E3 balík nezávislých vývojářů a před pár dny k nim přidal Obsidian a inXile. Vydavatelství THQ Nordic také nelení. Letos vzalo pod svá křídla giganta Koch Media, následně HandyGames, a dnes se k nim přidává dvojice Bugbear Entertainment a Coffee Stain Studios.

Bláznivá olympiáda a multiplayer FlatOut 2

Pro všechny příznivce bláznivých rag-doll sportů z neméně šíleného FlatOutu 2 tu máme extra nášup obrázků, zachycujících dění na stadionu.

Plnou rychlostí s FlatOut 2

Společnost BugBear Entertainment vypustila pořádný balík nových screenshotů z připravovaných adrenalinových závodů FlatOut 2, které navazují na svého předchůdce proslaveného hardcore jízdami v prostředí podléhajícím destrukci v takové míře, jaká není hned tak k vidění (viz naše recenze).

A opět ten FlatOut 2

Tak ne až v létě, ale už v květnu má podle tiskové zprávy společností Empire Interactive a Bugbear Entertainment na pulty obchodů proniknout očekávané pokračování úspěšné adrenalinové a destruktivní závodní hry s názvem FlatOut 2, ze které vám dnes opět můžeme nabídnout balík sedmi nových screenshotů.

FlatOut 2 - ještě větší divočina

Po úspěchu původní hry FlatOut, která se proslavila svou adrenalinovostí a nebývale demolovatelným prostředí (recenze - 88 %), začalo vývojářské studio Bugbear Entertainment vyvíjet její pokračování - FlatOut 2.

FlatOut 2 screenshoty

Empire neprozřetelně vypustilo do éteru sadu prvních in-game screenshotů z FlatOut 2, chystaného pokračování nejlepší závodní hry roku 2004 od finského studia Bugbear.
Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
76/100
Hodnocení čtenářů:
90/100
Datum recenze:
29. června 2006
Recenze