A opět ten FlatOut 2
zdroj: tisková zpráva

A opět ten FlatOut 2

17. 2. 2006 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Tak ne až v létě, ale už v květnu má podle tiskové zprávy společností Empire Interactive a Bugbear Entertainment na pulty obchodů proniknout očekávané pokračování úspěšné adrenalinové a destruktivní závodní hry s názvem FlatOut 2, ze které vám dnes opět můžeme nabídnout balík sedmi nových screenshotů.

Tento titul, jenž je vyvíjen ve verzích pro PC, PS2 a Xbox, má vedle spousty různých zlepšováků, rozšíření a přídavků obsahovat vylepšený fyzikální engine a ještě rychlejší tratě. Těšit se můžete na dvakrát tolik vozidel (celkem jich má být 34 oproti původním 16), ještě rafinovanější mód kariéry, vylepšenou AI soupeře, nová prostředí (tentokrát si zajezdíte po Americe), skoro dvojnásobek tratí (60) a Rag-Doll mini-her (12) a v neposlední řadě také na nové multiplayerové módy.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Tisková zpráva říká, že se na každé trati vyskytne více než 5000 objektů podléhajících destrukci. Na vozech budete moci pochroumat kolem 40 částí. Mód šampionátu zahrne závody o několik pohárů v postupně náročnějších levelech. Každý pohár má být sérií závodů, na jejichž konci čeká na vítěze příjemná sumička peněz pro investici do různých vylepšení. Online multiplayer se úplně poprvé objeví na všech platformách. PS2 bude podporovat až šest hráčů, Xbox a PC až osm. Budete-li si chtít zahrát v multiplayeru offline, počítejte se split-screenem až pro čtyři hráče. Jak už bylo řečeno výše, vozů bude na výběr víc než dost. Zatímco navíc v původní hře byly k dispozici pouze tzv. "Muscle cars", ve FlatOut 2 si budete mít možnost zařádit ještě i v pickupech, sporťácích a Compactech.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články