Bláznivá olympiáda a multiplayer FlatOut 2
zdroj: tisková zpráva

Bláznivá olympiáda a multiplayer FlatOut 2

4. 7. 2006 14:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Pro všechny příznivce bláznivých rag-doll sportů z neméně šíleného FlatOutu 2 tu máme extra nášup obrázků, zachycujících dění na stadionu.

Původně měly být už součástí čtvrteční exkluzivní recenze, ale patrně šlo o příliš žhavý materiál – poslední vytípané shoty se nějak neuložily ;) Díky této nehodě jich ale ve finále uvidíte hned patnáct aneb všechno zlé je k něčemu dobré. Zobrazují převážně novinkové „disciplíny“ jako baseball, basketball, házení žabek po hladině bazénu, fotbalové přímé kopy či curling. Než začnete číst legendu na nahrávacích obrazovkách, pro jistotu dodám, že drobné mušky v překladu (zatím je ve stádiu beta) by měly být ve finální české verzi opraveny. FlatOut 2 CZ k nám má dorazit 30. července (předobjednávka z GameShopu za 299 Kč).

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Anglická verze hry se v zahraničí prodává od pátku, což se okamžitě projevilo na multiplayeru, který se hraje přes GameSpy. Tato položka v hlavním menu rázem ožila a nadšení majitelé druhého FlatOutu si od prvních chvil náležitě užívají internetového závodění, které v jedničce oficiálně chybělo. Síťový kód se mimochodem povedl na jedničku, takže ani při maximálním počtu závodníků není problém s lagy – ani v případě destruction derby, kdy vzduchem poletují stovky součástek. Online hra navíc odhalila další skrytá bonusová vozidla (použitelná právě při demoličních kláních) mezi než patří namátkou opravdový Batmobile, těžký truck a klasický žlutý školní autobus ;)
zdroj: vlastní

marek

Nejnovější články