zavřít

FlatOut 2 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Empire neprozřetelně vypustilo do éteru sadu prvních in-game screenshotů z FlatOut 2, chystaného pokračování nejlepší závodní hry roku 2004 od finského studia Bugbear.

Znalci hry, jako náš autor Marek Beniač, po ohledání obrázků zjistí, že do hry přibude prostředí města se zničitelnými budovami, skoky a rampy, tisíce dynamických objektů, které zůstanou po odhození ležet na místě, i trať mezi skalami původně zamýšlená už do jedničky. Nemohou chybět ani nové arény (včetně noční, bazénové či na parkovišti u supermarketu) do Ragdoll Stunts, Derby a nějakého nového, zatím neodhaleného, ale opět prý hodně zábavného módu, přičemž všechny mají jít hrát offline i online s přáteli již v základní prodávané verzi.


Jak vidno, pokrok kupředu udělala také grafika obohacená o nové particle efekty nebo modernější nasvícení scény, byť tvář řidiče-kaskadéra zůstala totožná jako minule. Tvůrci se také chlubí "lidskou" umělou inteligencí s různými profily, která bude dělat chyby jako každý člověk a používat pro svou jízdu alternativní trasy či zkratky, kterých má být na každé trati třikrát více než v prvním dílu. Hry FlatOut 2 se dočkáme letos v létě a více se o ní dočtete v našich předchozích článcích zde a zde.
zdroj: 3DGamers

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.