Five Nights at Freddy's
Věková dostupnost

Five Nights at Freddy's

Články

Scenáristou a režisérem filmu Five Nights at Freddy’s je Chris Columbus, autor Harryho Pottera a Sám doma

Co má společného Harry Potter s hororovým (a youtubovým) hitem Five Nights at Freddy’s? Slušný hlavolam. Kdybych ze sebe musel něco vypotit, asi by to byla moudrá perla typu „nadpřirozené elementy“, ale existuje ještě jedna, daleko jednodušší odpověď: režisér. Ač mě to osobně docela šokuje, do režisérského křesla chystaného filmu usedne Chris Columbus, který natočil například Sám doma nebo první dva díly o brýlatém čaroději.

Autor série Five Nights at Freddy’s jednou ranou oznámil i zrušil šestý díl

Vývoj nejnovějšího, už šestého dílu hororové série Five Nights at Freddy’s, v níž vás straší oživlé hračky, byl zastaven. Tahle informace by ve fandech strašidelných zážitků musela vyvolat hořké zklamání, kdyby tedy věděli, že se vůbec nějaký šestý díl vyvíjí. Autor Scott Cawthon ovšem obě informace – jak oznámení chystané hry, tak její zrušení – sdílel v jediné zprávě na Steamu.

Noční můra v pizzerii nekončí, protože se blíží Five Nights at Freddy's 2

Noční můra v pizzerii nekončí, protože dosavadní noční hlídač pozbyl všechny nervy a nechal se přeložit (nebo byl přeložen) na denní šichtu. Jinak řečeno, v noci musíte restauraci u Freddyho hlídat vy. A jestli máte alespoň mlhavou představu, jak náročné bylo čelit „neškodnému“ strašení hraček v původním dílu Five Nights at Freddy's, pak si můžete udělat velmi jasnou představu, jaké peklo vás čeká při hraní Five Nights at Freddy's 2. Když hra proleze Greenlightem, což by s ohledem na úspěch jedničky neměl být problém.

Bleskovky

  • 23. 11. 2020 - Příští rok začne natáčení filmu na motivy hororového hitu Five Nights at Freddy’s

  • 8. 4. 2015 - Warner Bros. připravuje film na motivy hororové videohry Five Nights at Freddy's.

Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
15. září 2014
Recenze