Final Fantasy VIII

Final Fantasy VIII

Články

Dark Souls III, Bloodborne, poslední Zelda a Final Fantasy VIII se dočkají knižních průvodců

Možná jste je hráli, možná jste je i dohráli, pravděpodobně je milujete, ale jste si opravdu jistí, že o oblíbených hrách z nadpisu víte každičký drobný detail? Několik francouzských autorů si to o sobě myslí a své vědomosti přenáší na listy knih, které si právě teď můžete pořídit díky kickstarterové kampani.

Hudbu z Final Fantasy si během pražského koncertu poslechne i Nobuo Uematsu

Kdykoliv jindy bych zmínku o Final Fantasy začínal slovy „zejména fanoušci Final Fantasy budou nadšení / se mohou těšit / uvítají,“ ale v případě koncertu hudby ze slavné RPG série se na to musí jinak. Zejména příznivci kvalitní herní hudby se mohou těšit na 1. dubna. V pražském kostele sv. Šimona a Judy vystoupí smyčcový ansámbl New World Players a společně s klavíristou Benyaminem Nussem pod vedením dirigenta Arnieho Rotha předvedou slavné skladby z Final Fantasy. A v první řadě bude sedět Nobuo Uematsu, který za to všechno může. Když hodně zaplatíte, můžete si s ním udělat selfiečko. Ale to už asi nestihnete, protože VIP lístky jsou podle organizátorů beznadějně vyprodány. Tak velký skladatel Uematsu je.

Vylepšená PC verze Final Fantasy VIII konečně vyšla na Steamu

Už je to docela dlouho, kdy se na Steamu objevila PC verze legendárního JRPG Final Fantasy VII. Zřejmě se i nějaké kusy prodaly, jinak by se Square Enix neobtěžoval s vydáváním dalších dílů. A dnes už na Steamu vyšla i Final Fantasy VIII, navíc v lehce vylepšené verzi za sympatických 12 dolarů. Kdo si chcete oživit kousek herní historie a druhý nejúspěšnější díl série, nebo jenom objevit něco nového, co vám v té době uteklo, má dobrou příležitost.

PS Vita konečně dostala tolik potřebný update 1.8

Update 1.8 tu měl být už dávno. Jenže to je jedno, mléko bylo rozlito a teď přišel čas se...

Bleskovky

  • 11. 7. 2018 - Rinoa Heartilly z Final Fantasy VIII se stala novou hrdinkou hry Dissidia Final Fantasy NT. (+ video)

  • 13. 11. 2014 - Fanoušek Scott Honeycutt ukázal, jak by mohl vypadat HD remake titulu Final Fantasy VIII.

REMAKE

Final Fantasy VIII Remastered
Final Fantasy VIII Remastered
Akční, RPG
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Switch, Xbox One X
3. září 2019