Vylepšená PC verze Final Fantasy VIII konečně vyšla na Steamu
zdroj: tisková zpráva

Vylepšená PC verze Final Fantasy VIII konečně vyšla na Steamu

6. 12. 2013 13:00 | Novinky | autor: Adam Homola |

Už je to docela dlouho, kdy se na Steamu objevila PC verze legendárního JRPG Final Fantasy VII. Zřejmě se i nějaké kusy prodaly, jinak by se Square Enix neobtěžoval s vydáváním dalších dílů. A dnes už na Steamu vyšla i Final Fantasy VIII, navíc v lehce vylepšené verzi za sympatických 12 dolarů. Kdo si chcete oživit kousek herní historie a druhý nejúspěšnější díl série, nebo jenom objevit něco nového, co vám v té době uteklo, má dobrou příležitost.

“Hra je optimalizovaná na moderní počítače s vysokým rozlišením a je plně integrovaná do Steamu. Tato verze obsahuje široké spektrum nových funkcí jako například Magic Booster, díky kterému mohou hráči zesílit kouzla, podporu pro Steam Cloud a 45 achievementů, takže hráči mohou prozkoumávat různé aspekty hry,” píše se v tiskové zprávě.

Nechybí dokonce ani Chocobo World, který byl v původním vydání hry pro západní hráče nedostupný. Připomeňme, že Final Fantasy VIII vyšla v roce 1999 a až do Final Fantasy XIII šlo o nejprodávanější hru série. Na všech platformách se prodalo přes 8,5 milionů kopií a díky vylepšené Steam verzi čísla ještě o pár kusů jistě poskočí. Mrkněte do galerie, kde máme z PC verze pár obrázků, a pak taky samozřejmě na okolo se válející trailer:

Nejnovější články